reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

W grudniu miałam grypę. Powiedział że paracetamol, brałam jeszcze *spam* ale po nim wymiotowałam. Mnie jeszcze bolało mega gardło, miałam straszny kaszel i kupiliśmy inhalator-bedzie na przyszłość 😅 bardzo mi pomógł, inaczej musiałabym brać sterydy na płuca. Syrop z cebuli, mleko z miodem i kisiel
 
reklama
W grudniu miałam grypę. Powiedział że paracetamol, brałam jeszcze *spam* ale po nim wymiotowałam. Mnie jeszcze bolało mega gardło, miałam straszny kaszel i kupiliśmy inhalator-bedzie na przyszłość 😅 bardzo mi pomógł, inaczej musiałabym brać sterydy na płuca. Syrop z cebuli, mleko z miodem i kisiel
Mnie kości bolą i mięsnie ,gardło mnie nie boli więc łykami paracetamol jak zaczyna boleć i wzięłam pierwszą dawkę tamiflu.
 
Hej kobitki stosowała któraś z Was jednocześnie luteine, fluomizin i macmiror? Dziś dostałam i lekarzy powiedział żeby się nie martwić no ale jakoś spokoju mi to nie daje. 😑
 
Hej kobitki stosowała któraś z Was jednocześnie luteine, fluomizin i macmiror? Dziś dostałam i lekarzy powiedział żeby się nie martwić no ale jakoś spokoju mi to nie daje. 😑
Nie brałam. Ciężko mi powiedzieć. Myślę, że chociaż Ciężko czasami, ale trzeba zaufać lekarzowi. A jeżeli mamy mocne obawy, to może skonsultować to z innym lekarzem jeszcze :)
 
Czy są tu już jakieś Mamy z terminem na lipiec 2023? U mnie testy już pozytywne, z OM termin na 7.07.2023, a dzisiaj jeszcze dla formalności beta :) pozdrawiam i czekam na Was!! :)
Hej :) ja też mam termin na lipiec, a konkretnie na 15, chociaż mój lekarz mówi, że ja na samym początku lipca raczej urodzę że względu na nadciśnienie.
 
Dzień dobry wszystkim, u mnie dziś słońce i ma padać śnieg, zupełnie inaczej człowiek żyje niż w te szare dni. Stwierdziłam, że robię dziś ruskie, mam chęć może zjem ze smakiem
 
Cześć dziewczyny 😀
Jak się dzisiaj czujecie ? U mnie szaro, buro i ponuro ale dzień od razu stał się lepszy ponieważ pierwszy raz poczułam ruchy maleństwa ☺️🥰 To takie delikatne muśnięcia, przypominające bulgotanie w brzuszku ale o wiele delikatniejsze. A jak to jest u was mamusie ?
 
Marika jak się czujesz, bo nic się nie odzywasz. Mam nadzieję że choć trochę lepiej
Oj wczoraj miałam gorączkę choć nigdy nie mam okropne bóle kości i głowy .Wzięłam ten lek tamiflurano i wieczorem najadłam się czosnku .Dzisiaj całe szczęście lepiej już nie wzięłam apapu bo już prawie nie bolą mnie kości choć słaba jeszcze jestem i katar mam. Chyba ten lek zadziałał.Jeszcze rano musiałam iść na badania bo w poniedziałek mam amino i musiałam zrobić grupę krwi i coombsa a pogoda straszna deszcz ze śniegiem.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😀
Jak się dzisiaj czujecie ? U mnie szaro, buro i ponuro ale dzień od razu stał się lepszy ponieważ pierwszy raz poczułam ruchy maleństwa ☺️🥰 To takie delikatne muśnięcia, przypominające bulgotanie w brzuszku ale o wiele delikatniejsze. A jak to jest u was mamusie ?
Ja już też czuje czasami delikatne muśnięcia w brzuchu najbardziej wieczorem jak lerze w lożku 🙂
 
Do góry