reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No właśnie nie dostałam! 😂 Cały dzień o nim myślę i wymyślam coraz więcej pytań, a status jest niezmienny: w drodze. 😱 No już jutro musi być 😱

No widzisz, praktyka czyni mistrza 😅
U mnie ostatnio na usg wiedzieliśmy, jak dziecko nam przeskakiwało, machało i w ogóle - było bardzo aktywne. Mam nadzieję, że je złapię 😱
Złapiesz złapiesz :) tylko nie zdziw się, bo jak przyłożysz sondę do brzucha to wartości tętna się ciągle zmieniają.. Ale zazwyczaj juz po chwili widać liczby bez żadnego dźwięku. Przez dwie sekundy np widać 140, potem 120, potem długo nic się nie pokazuje. Jak oddalam sondę to pokazuje 30. Dlatego ja na to nie zwracam uwagi, bo dziecko jest za małe, żeby to dobrze wychwycić.
Żeby usłyszeć tętno to trzeba przytrzać dłużej w jednym miejscu i pomału się przesuwać. Czasami słychać to pukanie jakby się zbliżało do sondy i po chwili słychać głośniej, później się oddala.
Nie wiem czy idzie zrozumieć to co tu napisałam :p
Daj znać jutro jak uda Ci się usłyszeć ❤
 
reklama
Ja po prenatalnych , wszystkie pomiary są idealne . To niesamowite ze przy 8 cm dziecku oglądamy jego kosteczki, żołądek, nerki, mózg a nawet żyły :o będzie wymarzony SYN ❤️Odetchnęłam dziewczyny
Pięknie 😍😍😍 bardzo się cieszę 🥰🥰🥰
Jeezuuu a mnie zaś nic nie powiedział, ani płci, nie wiem czy oglądał kości, żyły i narządy 🙈
Jak czytam o waszych USG to czuję się taka niedoinformowana
 
Ja po prenatalnych , wszystkie pomiary są idealne . To niesamowite ze przy 8 cm dziecku oglądamy jego kosteczki, żołądek, nerki, mózg a nawet żyły :o będzie wymarzony SYN ❤️Odetchnęłam dziewczyny
Ooo, super ❤️ Fajnie, że sprawdziła się u Was płeć. ❤️❤️❤️
 
Ostatnia edycja:
Kochane gratuluję dzisiejszych wizyt ❤️ cudownie czytać dobre wieści ❤️ moja wizyta jutro, o 15:40, ciekawe czy będę spała w nocy 😅 co do dodatkowych kg - ja póki co kilogram na plusie. Ciekawa jestem czy lekarz wspomni coś jutro o płci :p co do imion - jeśli dziewczynka to Jagódka, chłopiec prawdopodobnie Tomek, ale jeszcze nie jest to przesądzone :p dzisiaj czuję się naprawdę dobrze! Od rana fruwam jak skowronek😅 nie miałam mdłości, nawet męża wykorzystałam, bo powoli wraca mi ochota na seksy 😁
 
Taaak Felix ❤️ Wciąż nie mogę wyjść z podziwu po tym badaniu jak rozwinięta jest medycyna , widzieliśmy nawet tchawicę :o
Ja miałam to samo przemyślenie, zwłaszcza ze dostałam na filmie cały zapis z tego usg i tam np widać rączkę z dłonią i wszystkimi 5 paluszkami, to jest niesamowite, a dziecko miało niecałe 9cm to ta rączka ileż mogła mieć ? 😍😍 i teraz jak mi źle to tak sobie myśle, o tej rączce 😃
 
reklama
Cześć ;) dawno Cię tu nie było ;) cieszę się, że jest wszystko w porządku.
Co do wymiotów nie pomogę, bo moje dziecko mnie bardzo oszczędza, nawet mdłości miałam tylko minimalne wieczorami i w nocy (raz na jakiś czas). Samopoczucie miałam najgorsze od 7-9 tygodnia.
Mam nadzieję, ze u Ciebie szybko minie ten czas 😉
Nie bywam tutaj często, bo dla mnie każdy dzień to walka o przeżycie 🥴 Nigdy tak słabo się nie czulam, schudłam 5kg i mimo, że jem to waga nawet nie drgnie..ale dziecko ma z czego czerpać, zadbałam o kilka kg nadwagi przed ciążą 😅 Rezultat jest taki, że wszyscy mówią, że ładnie zeszczuplałam i nie podejrzewają, że jestem w ciąży 😅
Czytam o tych detektorach .... Ja bym się za bardzo tym stresowała. A jeszcze ani razu nie słyszałam serduszka, na ostatnim usg lekarz powiedział, że dzidzi jeszcze za mała (2.2cm), żeby słuchać, ale było widać, że bije ❤️
 
Do góry