reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

No właśnie, każdy ma swoją historię i myślę, ze trzeba to uszanować, bo nigdy nie wiemy kto jaką "walkę" toczy w swojej glowie. A w Twoim przypadku, myślę że bardzo dobrze, że byłaś szczera ze swoimi bliskimi i wytłumaczyłaś o co chodzi. 💗

Kurcze tak piszecie o tym termomixie, że powoli zaczynam się rozglądać. Dzisiaj już same reklamy TM mi się wyświetlają 😄
ja mam lidlomixa od 2 lat ,ale mam parę rzeczy które lubię w nim robić głównie jakieś ciasta drożdżowe czy zmiksować coś na szybko 🤣
 
reklama
Co lekarz to inna opinia. Ja miałam w kwietniu cytologie i wyszła ok ale moja lekarka powtórzyła na drugiej wizycie w grudniu
Mój lekarz robi, jak minie rok od poprzedniej. Ale powiedział mi też, że w ciąży tak naprawdę jedynym dobrym momentem na to jest 1 trymestr, bo później można bardzo krwawić z szyjki i materiał może się nie nadawać do zbadania.
 
Witam nowe dziewczyny i tulę brzuszki 😘

U mnie w pracy wiedzą od 10tc. Teraz sezon chorobowy. I prosiłam dziewczyny by w razie przeziebień dały znać to się będę u siebie w pokoju bunkrować. Niestety. France -to bardzo łagodne okreslenie- cicho siedzą... przez przypadek się dowiedziałam, że jedna gardło boli, druga smarka, trzecia podkaszluje, inna nie przyszła do pracy i wyszło że od paru dni źle się czuła... Zero wsparcia i współczucia. Zła jestem, bo ja tylko praca i dom. A załapałam katar (póki co tylko), ale męczę sie niesamowicie już ponat tydzień, bo nie chciało im się powiedzieć...
Też tak macie w pracy?
Może spróbuj z inhalacją? Ja zachorowałam w 8 tygodniu, byłam na antybiotyku.
 
Dzień dobry, dziś w końcu wizyta po 5 tygodniach u prowadzącego 🫣 mam nadzieje, że nie otrzymam zaraz telefonu o odwołaniu wizyty. W czwartek prenatalne, ale myśle że dziś już też mój gin zrobi porządne usg.
Całą noc śniły mi się mega głupoty, ludzie których nie widziałam lata 😂 nie wiem skąd to się bierze…
Trzymajcie kciuki za bobo ✊🏼✊🏼
Ktoś jeszcze ma wizytę?
 
reklama
Witam Was w ten deszczowy poniedzialek. Jem śniadanko I szykuje się na prenatalne. Stres straszny, ale też cieszę się, że to dziś.
Powodzenia Dziewczyny na wizytach i prenatalnych- niech moc będzie z Nami 😁
Powodzenia :) ja jutro i bardzo chce już być po, nie wiem czemu musi to być tak stresujące, za dużo myślę 🙉
 
Do góry