reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Hmmm czy tylko ja się jeszcze nie zapisałam na połówkowe? :D mam nadzieje że na wizycie u prowadzącej 25.01 da mi skierowanie albo powie gdzie co i jak :D
Dzisiaj zamówiłam też leginsy ciążowe z sinsay, które część z Was polecała, oby dobrze się nosiły, bo już nie ma opcji wciągnąć brzuchów 😅
Też jeszcze się nie zapisałam:)
 
reklama
Czy zaczynacie zwracać uwagę w jakiej pozycji sypiacie?
Ja nie wiem jak mam spać. Zawsze moją ulubioną pozycja byla na boku z podkulonymi nogami. Teraz mam jakiegoś schiza ze dziecku bedzie nie wygodnie i leze na wznak. Ale po tym nie mogę wytrzymac z bolu krzyża 🙈 Poza tym dokuczają mi mdlosci wiec zdarza sie ze spię pol nocy na siedząco..😥
 
Hmmm czy tylko ja się jeszcze nie zapisałam na połówkowe? :D mam nadzieje że na wizycie u prowadzącej 25.01 da mi skierowanie albo powie gdzie co i jak :D
Dzisiaj zamówiłam też leginsy ciążowe z sinsay, które część z Was polecała, oby dobrze się nosiły, bo już nie ma opcji wciągnąć brzuchów 😅
Ja też jeszcze nie jestem zapisana. Takze jest na więcej 😊
 
Ja nie wiem jak mam spać. Zawsze moją ulubioną pozycja byla na boku z podkulonymi nogami. Teraz mam jakiegoś schiza ze dziecku bedzie nie wygodnie i leze na wznak. Ale po tym nie mogę wytrzymac z bolu krzyża 🙈 Poza tym dokuczają mi mdlosci wiec zdarza sie ze spię pol nocy na siedząco..😥
nie zwracam ale ostatnio i tak spać nie mogę bo mam syndrom niespokojnych nóg. To samo miałam w ciąży z córką. Kręcę się pół nocy po łóżku
 
Mnie sam zapisał lekarz na prenetalnych 🤷 co do spania w poprzednich ciążach czytałam że najlepiej spać na lewym boku bo wtedy wszystkie narządy prawidłowo pracują ale nie wiem ile w tym prawdy... Ja chyba w każdej pozycji w nocy się 🙈🤣 ale najlepiej mi na lewej stronie z zarzuconą nogą na mężu 🤣
 
Czy z poduszką ciążową można spać na brzuchu? To moja ulubiona pozycja, a już teraz jest mi trochę niewygodnie i chyba więcej tu działa moja psychika, że nie chce tam nic uszkodzić.
niestety chyba w ogóle nie powinno się spać na brzuchu 😔ja mam w kształcie U ,jedna nogę na boku mam wyprostowana poducha między nogi a pod plecami druga część. Ja jestem zadowolona,bo uwielbiam spać z podwinięta noga a w dodatku nie boli mnie kark. Na bóle kręgosłupa też przetestowane
 
reklama
Do góry