reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny ja dzisiaj zaszalalam. Byłam na zakupach i weszłam do smyka. Oczywiście weszłam żeby kupić coś dla mojej 15 miesięcznej córki. I co? Wyszlam z pajacami rozmiar 56🤣🤣🤣 Wiem że to wcześnie ale skusiła mnie promocja i fakt że poprzednio mi brakowało tych najmniejszych🙈
Teraz już wszystko musi być dobrze. I musi zostać dziewczynka bo kupiłam różowe😜
 
reklama
A ja właśnie wróciłam z mcflarry 🤤🤤🤤🤤🤤 tak mi się zachciało że bajka ... Musiałam jechać 🤣🤣🤣🙈 to moja jedyna zachcianka w ciąży ... Pochłaniam ogromne ilości lodów 🤤🤤🤤🤤🤤 w pierwszym trymestrze mąż co róż kupował te 1,5 litrowe ... Na dwa dni były 🙈🙈🙈



Stwierdzam że jednak mam brzuch ... 🙈🙈🙈🙈 Na maxa wywala mnie wieczorem ... Nie wiem dlaczego ... Tak jak dziewczyny pisały , rano praktycznie niewidoczny 🤷‍♀️ dziś co chwilę się budzilam w nocy bo normalnie czułam macicę jak przekładałan się na brzuch ( nieświadomie przez sen 🙈) najważniejsze że dzidziutka dziś słyszałam ... Małego uciekiniera 🤣🤣🤣🤣 ( co zawołam męża żeby posłuchał serduszka to młody ucieka 🤢🤣🤣🤷‍♀️) nagrań jego mam chyba z każdego dnia 🙈🙈🙈
 
A jak myślicie kiedy tak naprawdę jest juz odpowiedni moment by zacząć robić jakieś zakupy??? 😀
Według mnie po połówkowych ...chodź ja już się skusiłam na małe zakupy ... Ale po prostu serce mi mówi że będzie dobrze ... Resztę właśnie po połówkowych ( później i tak mam duzoo wydatków.... Śluby , czterdziestki i te sprawy ... 🙈) Więc po mału od lutego kupuje ... Mam nadzieję że i wózek kupimy luty marzec 🤞🤞🤞🤞❤️
 
A ja właśnie wróciłam z mcflarry 🤤🤤🤤🤤🤤 tak mi się zachciało że bajka ... Musiałam jechać 🤣🤣🤣🙈 to moja jedyna zachcianka w ciąży ... Pochłaniam ogromne ilości lodów 🤤🤤🤤🤤🤤 w pierwszym trymestrze mąż co róż kupował te 1,5 litrowe ... Na dwa dni były 🙈🙈🙈



Stwierdzam że jednak mam brzuch ... 🙈🙈🙈🙈 Na maxa wywala mnie wieczorem ... Nie wiem dlaczego ... Tak jak dziewczyny pisały , rano praktycznie niewidoczny 🤷‍♀️ dziś co chwilę się budzilam w nocy bo normalnie czułam macicę jak przekładałan się na brzuch ( nieświadomie przez sen 🙈) najważniejsze że dzidziutka dziś słyszałam ... Małego uciekiniera 🤣🤣🤣🤣 ( co zawołam męża żeby posłuchał serduszka to młody ucieka 🤢🤣🤣🤷‍♀️) nagrań jego mam chyba z każdego dnia 🙈🙈🙈
♥️ Brzuszek duuży jeszcze będzie, spokojnie. Wtedy kiedy jest ogromny tak ciężko się przemieszczać, że marzy się jeszcze bardziej, by Dzieciątko już było w ramionach 😉
 
Ależ jestem wkurw.....moich wyników nadal nie ma i panie w przychodni nie wiedzą co się stało ! Może to przez święta tylko ,że od 3 stycznia raczej świat już nie było .Jeśli dziś nie będzie wyników to przez weekend też nie ,jestem wściekła.W poniedziałek mija 10 dni roboczych i jeśli nadal nie będzie wyników to jestem ciekawa czy są jakieś konsekwencje za nie wywiązanie się z terminu .No kurcze to nie kosztowało 2 zł żeby tak ludzi robić w konia .
A prosiłaś o numer przesyłki do labu? Żeby zobaczyć kiedy doszła probka.
 
Dziewczyny jak wasze brzuszki ?? Ja już zaczęłam 16tc (15+1) i mam wrażenie że brzuch mam prawie niewidoczny 😔 albo mi się zdaje 🤦‍♀️🤷‍♀️ mąż mówi że brzuch większy ... Dla mnie jest taki sam jak np.w 10tc ... Chodź na zdjęciu wydaje mi się że jest większy ... Ale to chyba dlatego tak marudzę że chciała bym żeby już był ogromny 🤣🤣🤣🤣🙈 żeby każdy widział że w końcu moje marzenie się spełniło , wymodlone , wywalczone , wyplakane. Moje szczęście ❤️❤️❤️
Mój przy zaparciach i wzdęciach dzisiaj po pracy jest ogromny 😂
Ale to nie ciążowy…
 
reklama
Do góry