reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej Dziewczyny, miłej niedzielki ❤️

Nie wspominajcie nawet o tym sikaniu. Ja od pierwszych tygodni chodzę 2-3 razy w tygodniu 🙈 teraz jakoś znajduję wytłumaczenie ale z początku dalej nie wiem czemu mnie tak przeganiało.

Mam pytanko: czy jest ktoś w naszym gronie kto prowadzi ciążę na metforminie? Chciałabym wymienić się doświadczeniami
2-3 x w tygodniu to tak nie za często 😁😅😅
 
Generalnie chyba niedługo to sikanie powinno ustąpić ? Bo mimo powiększania się, macica wędruje wyżej i już nie powinna uciskać na pęcherz. Żeby później wrócić na koniec ciąży i znowu dać o sobie znać na pęcherzu 😅

Obecne już Mamusie wypowiedzcie się jak było u Was w poprzednich ciążach, cała ciąże Wam się tak chciało ciagle siku czy drugi trymestr odpuszcza na trochę ?
U mnie jest zupełnie inaczej niż w poprzedniej ciąży. Wtedy w pierwszym trymestrze w ogóle nie wstawałam w nocy na siku. Dziwiłam się jak inne dziewczyny mówiły że wstają po kilka razy.
W kolejnych trymestrach też mnie nie męczyło tak bardzo.

Za to tym razem wstaje czasami po 3 razy🙈
 
u mnie od wczoraj pomidory ze śmietaną solą i pieprzem
O ja ten kocham, ale bałam się kupować pomidorów żeby nie miały o tej porze smaku papieru... Ale za to zjadam twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem...
Ale do zachcianek zaliczam granaty. Ostatnio zjadłam i smak miały tak wyśmienity, że od razu kupiłam kilka następnych sztuk i krem po jednym dziennie 😅.
U mnie jest zupełnie inaczej niż w poprzedniej ciąży. Wtedy w pierwszym trymestrze w ogóle nie wstawałam w nocy na siku. Dziwiłam się jak inne dziewczyny mówiły że wstają po kilka razy.
W kolejnych trymestrach też mnie nie męczyło tak bardzo.

Za to tym razem wstaje czasami po 3 razy🙈
Ja też wstaję w nocy 😑. Ale staram się nie pić przed snem tą godzinę czy dwie za dużo i do rana czasem dotrwam 😅.
 
Dzień dobry w niedzielny poranek 😘 czy jest ktoś na forum kogo nie budzi w nocy sikanie? No ja mam już tego dość 🤦 bo ja straszny śpioch jestem i mam wiecznie nerwy jak ktoś mi w tym śnie przeszkadza 😭 dziś na siku wstałam o 5.20 ledwo usnęłam a o 7.30 mąż mnie obudził jak wstawał 🤦 na szczęście jeszcze dopilam z młodą zolteczko i właśnie się obudziliśmy...
Ja wstaje po północy, następnie gdzieś po 3 i później około 7🤣 strasznie mnie to denerwuję bo potem mam problem z zasypianiem.

Mówili "w ciąży się wyśpisz"😆😆😆
 
U mnie jest zupełnie inaczej niż w poprzedniej ciąży. Wtedy w pierwszym trymestrze w ogóle nie wstawałam w nocy na siku. Dziwiłam się jak inne dziewczyny mówiły że wstają po kilka razy.
W kolejnych trymestrach też mnie nie męczyło tak bardzo.

Za to tym razem wstaje czasami po 3 razy🙈
U mnie dopiero teraz zaczyna się sikanie co chwila jeszcze więcej niż przed ciążą, często korzystałam z toalety jak piłam litry wody, teraz w ciągu dnia chodzę częściej w 1 trymestrze było w miarę normalnie😃
O ja ten kocham, ale bałam się kupować pomidorów żeby nie miały o tej porze smaku papieru... Ale za to zjadam twarożek z rzodkiewką i szczypiorkiem...
O i teraz, mam smaki na twarożek 🙈🙈🙈😆
 
reklama
Dziś wg ostatniego usg zaczynam 15 tydzień. Ciekawostka, bo nie wiedziałam, ze już się liczy od stóp do główki, ciekawe jak na następnej wizycie lekarz wymierzy 🤔
 

Załączniki

  • IMG_3617.jpeg
    IMG_3617.jpeg
    66,5 KB · Wyświetleń: 48
Do góry