reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Przytulam!!!
 
U mnie po badaniu prenatalnym na szczęście wszystko ok, zameldowało się 65 mm z serduszkiem 145 uderzeń na minutę, przezierność karkowa 1,5 mm, przepływy wszystkie w normie. Dzidziuś trochę kręcił głową, pani doktor śmiała się, że nie w tą stronę co trzeba, ale na szczęście dało się wszystko pomierzyć 😅 na podstawie USG ryzyka wad niskie, testu pappa zdecydowałam, że w takim razie nie będę robić.
A i raczej chłopiec :)
 
Dołączam zdjęcie 😊
 

Załączniki

  • f74c9790-bdf6-48f7-a4fb-6a881f56b458.jpeg
    f74c9790-bdf6-48f7-a4fb-6a881f56b458.jpeg
    41,3 KB · Wyświetleń: 71
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
No to faktycznie bardzo niespodziewanie... Przecież oba USG i pappa wskazywały właśnie na Edwardsa. Kochana nic innego Wam nie pozostaje jak znowu przejść czekanie po amniopunkcji i poznać ostatecznie z czym się mierzycie... Bardzo trudny czas, jest mi bardzo przykro że przez to przechodzicie.
 
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Strasznie jest mi przykro... Trzymaj się 😭😭😭 Byłam niemal przekonana, że nifty wykluczą wszystkie wady i Cię uspokoją! 🥺🥺 Jeśli masz siłę, żeby odpowiedzieć, to jakie miałaś ryzyko zespołu Downa przy pappie? I teraz jak bardzo duże Ci wyszło w niftach? Może jeszcze amnio wykluczy.....
 
reklama
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Bardzo mi przykro.. A na wyniki amniopunkcji ile się czeka? Mam nadzieję, że chociaż w tym przypadku wyniki pojawią się szybko.
 
Do góry