reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny,zaraz mnie tu zjecie.. ale czy wy czasami czytacie co napisałyście? Albo macie wiedzę od lekarza jak te testy sprawdzają się przy trisomii 21. Jak można napisać komuś w tak trudnym momencie "czytałam,że wielu osobom w nifty wychodziło 1:20 i się nie sprawdzało, dzieci rodziły się zdrowe".Skąd te informacje?

Nifty to nie pappa, jasne to nie jest badanie inwazyjne diagnostyczne które da pewność w 100% ale wynik wysokiego ryzyka (1:20) oznacza, że w ponad 99% niestety diagnoza będzie prawidłowa... Tych testów nie czyta się jak statystyki, w tym wypadku wyniki fałszywie dodatnie to mniej niż 1%.

Możecie na mnie gromy sypać ale ja akurat jestem osobą która przeżyła wielką tragedię, której testy nifty pro wykrył wadę w której nie ma takiej skuteczności ,nie ma 99%, nawet 50% ! nie miał a dokładnie ją wyłapał.
I tak ja też miałam nadzieję do końca ! bo nieważne jaki zły jest ten wynik to trzeba go potwierdzić badaniem inwazyjnym. I EJK85 głęboko Ci życzę abyć była w tym niespełna 1% ! ❤️ Bo błędy się zdarzają i tylko amniopunkcja da Ci informację na temat stanu zdrowia Twojego dziecka.
Ale nie chciałabym nakręcać się niesprawdzonymi informacjami, lepiej zwyczajnie po ludzku podnosić człowieka na duchu.
Ja akurat też czekam na amniopunkcję więc wiem dokładnie jak to jest być w takim okropnym położeniu.

Wybaczcie za wbicie na wątek.
no tak Wy jesteście mądrzejsze od lekarzy 🤦 ja nie mówię że akurat tutaj będzie dobrze ale mocno w to wierzę i mówię to co przekazał mi lekarz genetyk który się na tym zna i raczej nie musi się douczać bo pracuje w najlepszej klinice w Polsce 🤦 nifty to nadal statystyki fakt bardziej dokładne niż pappa ale to nadal statystyka i tak znam przypadek osobiście gdzie pappa i nifty wyszły źle a amniopunkcja potwierdziła że dziecko jest zdrowe... Wiadomo że to są przypadki jeden na ileś tam ale to tak samo jak zachorowalność dzieci występuje jednen na ileś tam... I każda matka zdaje sobie sprawę jakie jest ryzyko i z czym ono się wiąże ale nikt nie ma prawa jej zabierać nadziei choćby pojedynczymi przykładami że jednak u kogoś nifty były błędne... Już jedną z nas tu na priv zlinczowano na nadzieję 😤 bo ludzie nie mają kszty empatii nawet w obliczu czyjegoś smutku i rozpaczy 🤦 oby jak najszybciej aniaslu zatwierdziła wątek prywatny bo znawców i dobrych rad nam nie potrzeba
 
reklama
Aaaaa kupiłam sobie dziś spodnie ciążowe ale dżinsy... I jak je założyłam tak chyba ich nie ściągnę 😍😍 są tak mega wygodne że bajka ... Jutro jeszcze maja mi leginsy przyjść ... 🙈Będę porównywać 😁 ale spodnie z Hm polecam 💪 jak dla mnie mega 😍😍
Ja mam po ostatniej ciąży trochę spodni z HM kupionych przez Vinted... zdarzały się różne materiały i fasony i nie każdy leżał tak samo dobrze, ale niektóre to był sztos.
 
Aaaaa kupiłam sobie dziś spodnie ciążowe ale dżinsy... I jak je założyłam tak chyba ich nie ściągnę 😍😍 są tak mega wygodne że bajka ... Jutro jeszcze maja mi leginsy przyjść ... 🙈Będę porównywać 😁 ale spodnie z Hm polecam 💪 jak dla mnie mega 😍😍

Ja mam jedne, które dostałam w spadku 😀
I czekam aż mi przyjdą z Vinted, wlasnie tez z H&m jak Twoje, za 25 zł. jak nowe podobno, zobacze jak przyjdą :)
 

Załączniki

  • IMG_3650.jpeg
    IMG_3650.jpeg
    69,1 KB · Wyświetleń: 53
Ja tez mam z Vinted hm mama kupione i z jednych jestem zadowolona a z drugich nie :p bo są jakieś takie sztywne.
Ja te kupiłam , też na vinted ... I są mega ... Materiał taki delikatny , rozciągliwy ... Mega dla dla mnie 😍😍 dodam że kupiłam je przypadkowo za całe 15 zł🙈🙈🙈🙈😱 grzechem było ich nie wziasc 🙈
Ja mam po ostatniej ciąży trochę spodni z HM kupionych przez Vinted... zdarzały się różne materiały i fasony i nie każdy leżał tak samo dobrze, ale niektóre to był sztos.

Ja mam jedne, które dostałam w spadku 😀
I czekam aż mi przyjdą z Vinted, wlasnie tez z H&m jak Twoje, za 25 zł. jak nowe podobno, zobacze jak przyjdą :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-01-16-15-45-25-343_fr.vinted.jpg
    Screenshot_2023-01-16-15-45-25-343_fr.vinted.jpg
    252 KB · Wyświetleń: 49
reklama
Do góry