reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Forum nazywa się Lipcowe mamy 2023 a nie porady lekarzy. Każdy wypowiada się z tą wiedzą którą posiada i potwierdza źródło tej wiedzy. Nie raz zdarzyło się że słyszałyśmy tu co innego od lekarzy.
Myślę też że EJK sama dostatecznie czytała i rozmawiała ze specjalistami żeby mieć SWOJĄ opinię na temat SWOJEJ sytuacji i może jeśli zechce i uzna za słuszne iść tropem który ktoś zostawił w komentarzu.
Nie sądzę żeby do był dobry temat od dyskusji kto ma rację, proponuję już się więcej na ten temat nie wypowiadać w sposób oceniający jedna drugą. Każda ma inne przeżycia i doświadczenia a sprzeczki nic nie dadzą :(
Ile ludzi tyle opini , a co lekarz to tez inaczej . Trzeba czekać na wyniki aminopunkcji bo jest bardzo wysokie ryzyko i tyle.
 
trzymam kciuki za pozytywne nifty 💚ja jutro odbieram pappa, ze względu na wiek zdaje sobie sprawę, ze nie moga byc rewelacyjne wyniki. Strasznie się stresuje 🥲 pewnie kolejna nieprzespana noc mnie czeka…
Ech odebrałam wyniki testu pappa ryzyko trisomii 22 1:200 też zrobimy nifty..
Ale to już jest wynik skorygowany przez lekarza na podstawie badania usg? Słuchajcie to mnie wyjściowo też wyszło zd 1:340 chyba czy coś takiego ze względu na wiek (ciśnienie akurat zawsze u mnie niskie - mierze sama w domu), ale potem lekarz to skorygował w oparciu o usg, o NT, przeplywy w sercu dziecka i przepływy w łóżysku i znacznie je skorygował.... A potem właśnie mówił, że niestety część lekarzy zbyt duża wagę przywiazuje do pappy i że dla niego kluczowe jest usg (zresztą pisałam o tym zaraz po prenatalnych). Ja też wyniki pappy miałam od razu na wizytę z usg, bo robiłam je sama wcześniej i wydaje mi się że to też na wpływ bo lekarz ma na świeżo obraz z usg....
 
reklama
Właśnie dostałam informację o moich wynikach ,wyszło duże ryzyko zespołu Downa. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy bo mieliśmy ryzyko zespołu Edwardsa 1na 4.Jutro czeka mnie amniopunkcja żeby potwierdzić wynik Nifty .Opuściły mnie resztki nadziei .
Nadzieja umiera ostatnia. To 1 na 4. Nie musisz być ta 1. Trzymam kciukaski mocno 😘
 
Do góry