reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Kurcze, dziewczyny, tak czytam opis wyniku i mam napisane w uwagach: "w okolicy dolnego bieguna łożyska widoczna przegroda o grubości 2.2 mm". 🙆‍♀️😱 Wiecie może, o co chodzi? 😱 Już się zaczynam bać, że to jakaś wada anatomiczna macicy i będę miała problem z donoszeniem. 😱😱
pierwsze słyszę o czymś takim... Kiedy masz teraz lekarza żeby to skonsultować?
 
reklama
Jak masz możliwość może zadzwoń do lekarza i z nim to skonsultuj? Daleko do następnej wizyty? Jak tak to bym przedzwonila 🤗
pierwsze słyszę o czymś takim... Kiedy masz teraz lekarza żeby to skonsultować?
Dopiero mam 2 lutego wizytę..
No, muszę się skonsultować, bo się zaczęłam tym niepokoić. I jak już się cieszyłam wynikiem, tak teraz znów się czymś innym martwię 🤷🏻‍♀️
 
Ja też poszłam do Lidla po tego arbuza 😅 Po obiedzie wypróbuję 😁 W międzyczasie jeszcze wzięła mnie ochota na jakiegoś fajnego pączka 😋🤣 Ale takie dobre kawałek drogi ode mnie, nie miałam weny dziś po nie jechać 🤭
Przekonałyście mnie i też w Lidlu wczoraj arbuza kupiłam 🤣 Nie wiem czy tego, bo był Premium i Mini. I wziełkam premium, bo wiekszy 🤣
 
przy drugim porodzie była przy mnie mama bo mąż musiał zostać z naszą dwulatka nie zapomnę do końca życia jak na partych ona do mnie mówi tylko nie krzycz bo to nie pomoże... Pamiętaj oddychać a moja myśl wtedy "kuźwa chyba zart jak nie krzyczeć jak mnie to mocno bóli 🙈"
Ja tam się darłam, że po drugiej stronie koleżanki z sali (czekały na poród plus oddział patologii ciaży) mnie słyszały 🤣 Mi pomagało. To instynkt przy partych.
 
Cześć dziewczyny !
Jestem nowa, chociaż od jakiegoś czasu Was podglądam (mam nadzieję że nie będziecie mieć mi to za złe) nie czuje się pewnie z ciąża, dziwne jest dla mnie jak komuś muszę powiedzieć że jestem w ciąży. Jestem po badaniach prenatalnych w których usg mam wzorowe, pani doktor powiedziała że badanie krwi to formalność.... w zeszłym tygodniu przeżyłam pierwsze załamanie, ponieważ pappa wyszła mi mega nisko i ryzyko Zd 1:380 reszta jest ok. Kosc nosowa obecna, przyzierność 1,7, beta w normie. W piątek poszłam na sanco. Martwi mnie to, jestem całkowicie zielona w temacie i nie mam nawet kogo za bardzo pytać o radę. Dostałam acard i zastanawiam się czy przy kolejnych prenatalnych jest szansa że pappa będzie wyższa? Może któraś z Was się orientuję?
Też byłabym wdzięczna za dołączenie 😉
 
Apropos badania moczu to powiem Wam taka ciekawostkę, która mi ostatnio powiedział ginekolog (może już wiedziałyście wcześniej). Przed oddaniem moczu do pojemniczka należy się podmyc, bo jakieś drobnoustroje mogą się dostać razem z moczem i zafałszować wynik.
Tak. Trzeba umyć się wodą samą, sik pierwszy nie łapać, potem łapać i końcówki też nie łapać 😁 Zawsze tak było z badaniem moczu 😁
 
reklama
Do góry