reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Apropos badania moczu to powiem Wam taka ciekawostkę, która mi ostatnio powiedział ginekolog (może już wiedziałyście wcześniej). Przed oddaniem moczu do pojemniczka należy się podmyc, bo jakieś drobnoustroje mogą się dostać razem z moczem i zafałszować wynik.
W ciąży też dobrze jest zatkać np wacikiem kosmetycznym wejście do pochwy. Ogólnie u mama ginekolog jest fajnie to wszystko opisane.
 
@dirtycriminal i @Miętusek jaka synchronizacja 🤣 dla.mnie owoców może nie być 😭

Mi podchodzą baddzo jabłka kiwi gruszki winogrona maliny truskawki. Od wczoraj doszedł banan-na razie jesteśmy na etapie koleżeństwa ale może się zaprzyjaźnimy 😂 przed ciąża oczywiście banan był Ok.

A warzywa tolerujesz?
 
Mi podchodzą baddzo jabłka kiwi gruszki winogrona maliny truskawki. Od wczoraj doszedł banan-na razie jesteśmy na etapie koleżeństwa ale może się zaprzyjaźnimy 😂 przed ciąża oczywiście banan był Ok.

A warzywa tolerujesz?
Ja z kolei miałam etapy na miłość do bananów, później do jabłek, później do pomarańczy.... A teraz już wszystko mi się znudziło i nie mam co jeść 🤣
 
Ja z kolei miałam etapy na miłość do bananów, później do jabłek, później do pomarańczy.... A teraz już wszystko mi się znudziło i nie mam co jeść 🤣

Ja jabłko codziennie jedno lub dwa, ale ostatnio zauważyłam ze jak zjem jablko to mi później tak dziwnie niedobrze na żołądku :/

A w ogóle to zastanawiam się czy po witaminach ciążowych nie nasila mi się problem mdłości… dziś jeszcze nie wzielam i oprocz porannego odruchu wymiotnego jest ok
Może wezme na wieczór, oszukam organizm i pójdę szybko spac 😂
 
Chyba nie ostatnia bo na ostatni termin w lipcu mamy @Emka_27 , @Ani91867 , @aneta85aneta , @słoneczko91 , @madziula0234 i jeszcze więcej 🙈 kiedy dziewczyny macie prenetalne?
Miałam w piątek wszystko jest dobrze, maluszek ma już prawie 7 cm i prawdopodobnie będzie chłopczyk🙂 żeby nie było tak kolorowo to zamilkłam bo po ostatniej wizycie 2 tygodnie temu miałam delikatne załamanie i dopiero te prenatalne i odebrane wynik badania mnie uspokoiły. Wczoraj Miałam wizytę u doktor prowadzącej i wszystko ok. Teraz czekam do kolejnej wizyty 13.02 i w miedzy czasie mam zrobić krew i mocz.
Powodzenia na wszystkich wizytach dzisiejszych. Mam nadzieję że już będę na bieżąco🙂
 
Mi podchodzą baddzo jabłka kiwi gruszki winogrona maliny truskawki. Od wczoraj doszedł banan-na razie jesteśmy na etapie koleżeństwa ale może się zaprzyjaźnimy 😂 przed ciąża oczywiście banan był Ok.

A warzywa tolerujesz?
tak warzywa jak najbardziej... Koniecznie muszę mieć surówkę do obiadu i papryka której nigdy nie lubiłam jest moja przyjaciółka... Miałam trochę fazę na pomarańcze ale już się przejadlam .. przed ciążą jadłam mnóstwo bananów i jabłek a teraz boli mnie po nich żołądek 😢
 
reklama
O jeny, ale dobry ten arbuz 🤤 Ja kupiłam ten mini 😁

Dziewczyny, przestańcie 😂😂😂 bo do Lidla mam daleko,a chwilowo jestem uziemiona, bez auta :/ ale chyba poproszę Mojego żeby zajechał. 😁
Ostatnio był w 3 sklepach w poszukiwaniu świeżych malin, nie było go chyba godzinę, ale znalazł w końcu. 😂
 
Do góry