reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Dobra laski zaszalalam 🙈 wczoraj zrobiłam sobie wstępna listę wyprawkowa 😱 no i zamiast robić coś w domu to korzystam z chwili że mloda jeszcze w zerówce i przeglądam strony i internetowe z różnymi rzeczami 🙈 i tak weszłam w kosmetyki 😅 powiedźcie macie jakieś sprawdzone strony z naprawdę naturalnym składem?
 
Dobra laski zaszalalam 🙈 wczoraj zrobiłam sobie wstępna listę wyprawkowa 😱 no i zamiast robić coś w domu to korzystam z chwili że mloda jeszcze w zerówce i przeglądam strony i internetowe z różnymi rzeczami 🙈 i tak weszłam w kosmetyki 😅 powiedźcie macie jakieś sprawdzone strony z naprawdę naturalnym składem?
Na start używałam dla synka i córki OILATUM do kąpieli, Linomag do pośladków i sudokrem jak sie dupsko odpażyło. Jak patrzę jaki jest wybór to oczopląsu dostaję więc na start kupiłam to samo, sprawdzone. NA azs uzywałam bepanthen krem miejscowo, krochmal w kąpieli, nadmanganian potasu zawsze w domu mialam saszetkę i w sumie tyle :) a co Twoją uwagę zwrócilo z kosmetyków?
 
Na start używałam dla synka i córki OILATUM do kąpieli, Linomag do pośladków i sudokrem jak sie dupsko odpażyło. Jak patrzę jaki jest wybór to oczopląsu dostaję więc na start kupiłam to samo, sprawdzone. NA azs uzywałam bepanthen krem miejscowo, krochmal w kąpieli, nadmanganian potasu zawsze w domu mialam saszetkę i w sumie tyle :) a co Twoją uwagę zwrócilo z kosmetyków?
U nas podobnie. Oilatum. A potem przeszliśmy na serię z Ziajki. Do pupy linoeparol. Sudokrem się nie sprawdził. Pogarszał sprawę. Zwykła oliwka z bambino i zasypka tzw puder. Nie wiem od jakiego to wieku ale jak mała dostała dziwnych krostek w pachwinach w aptece pani poleciła mi VITELLA ICTAMO.
 
Wczoraj miałam chęć na makrele wędzona i dzisiaj jak wracałam z laboratorium wstąpiłam po rybkę , jak Ona smakowała !!
Nigdy w życiu jeszcze nie kupiłam sobie sama ryby, bo ogólnie to bleee🤢
Nawet mój się śmiał że ile lat mnie zna to jeszcze mnie z makrela nie widział 🤣🤣
A ja tak kocham makrele😃🙈 teraz to mam smaki!😆
 
reklama
Do góry