reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Jestem w trakcie negocjacji 😁😁
Mówi mi, no to zmierzymy i zobaczymy 😂
Po drugiej ciąży jak dzieciaki podrosły i zaczęły się wedrówki ludów w nocy zdecydowaliśmy szybko, że zamieniamy 160 na 180. Żałuję, że nie kupiłam 200 ale nie mieściło się z szafeczkami w pokoju. Teraz już moje konie mają 8 i 10 lat (i nadal wędrują) więc nauczyłam ich wymiennego przychodzenia albo odsyłam w nocy jedno a drugie wchodzi (no paranoja)! I 180 nie mieści już naszej czwórki i brzucha. A ten mam spory. Był wczesniej u was wątek, że 15, 16 tc i mały brzuszek się pojawia :) U mnie w trzeciej ciąży, aktualnie 17 tc brzuch już taki jak w 25-26 tc w poprzednich, Ale ja tez bardzo zajadałam mdłości więc waga na pewno również spotęgowała lekkim tłuszczykiem ten brzuszek.
 
Wiesz jak mam chodzić raz na miesiąc na wizytę teraz to wolałam kupić dla spokoju. Narazie miałam wizyty co 2 tyg. Wiec spoko prenatalne było po 3 tyg i już było długo a tera równy miesiąc do kolejnej wizyty. I prawdopodobnie to zostanie już do 8 miesiąca . Masakra
Wizyty kontrolne raz w miesiącu to chyba normalna sprawa. W poprzednich ciążąch i teraz też tak mam. Ale teraz mnie zaskoczyło to, że w gabinecie na nfz co wizytę mam robione usg - czuje sie z tym świetnie bo pprzednią ciążę miałąm 10 lat temu, mimo prywatnej opieki wtedy nikt w gabinecie nie miał usg, badana byłam zawsze dopochwowo i 3 usg na ciążę były, chyba, że sobie dodatkowo wykupiłam. Jestem z Gdyni, a jak jest u Was> Ciekawa jestem w jakim mieście jakie standardy? :)
 
Cześć! Jestem po badaniach, dzidziuś (najprawdopodobniej dziewczynka) zdrowy, piękny i ruchliwy❤️ Niskie ryzyko trisomii na podstawie wywiadu, wyników pappy i usg 🙏 Lekarz powiedział, że może zrobić nifty ale wg niego nie ma wskazań :)
Nie mogę uwierzyć, to jest szczęście nie do opisanie 🥰
 
reklama
Wiesz jak mam chodzić raz na miesiąc na wizytę teraz to wolałam kupić dla spokoju. Narazie miałam wizyty co 2 tyg. Wiec spoko prenatalne było po 3 tyg i już było długo a tera równy miesiąc do kolejnej wizyty. I prawdopodobnie to zostanie już do 8 miesiąca . Masakra
Pewnie, jeśli detektor cie uspokaja to pewnie , ze tak :) ja pewnie tez wyjmę z szafy raz na jakiś czas :D mnie angelsounds znajduje od 12 tygodnia. A jak nie znajduje to nie panikuj bo pamiętaj ze to tylko taki domowy dodatek a nie porządny sprzęt . Dzidzia się rusza i może nie łapać . Podpowiem : rano nigdy mnie nie zawiódł :) i na leżąco zawsze na płasko
 
Do góry