reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

My oboje z mężem mamy "-", nie mam wytworzonych przeciwciał. A tak w ogóle po laparoskopii cp dostałam już ten zastrzyk w szpitalu.. myślicie, że w razie czego znów będę musiała go brać? 🤔
 
reklama
Dziewczyny, odebrałam dziś zamowienie z Tomi leggins :-( dostałam w ogóle co innego niż zamawiałam, zgadza się tylko spódnica, zamiast welurowych zielonych legginsów, dostałam zwykle zielone, a drugiej pary w ogóle nie dostałam…. Nawet nie odpakowywuje tego, żeby przymierzyć, bo nie wiem co mam z tym zrobić, dzwoniłam do nich, ale nikt nie odbiera, wiec napisałam maila….
o widzisz ja będę im jutro wysyłać zwrot tych co młodej wzięłam... Ciekawe czy nie będzie problemu z kasą żeby zwrócili
 
A jeśli mogę zapytać , miałaś problemy od początku tej ciąży czy wszystko było ok ?
oprócz błędnego badania prenetalnego które powtórzyłam u innego lekarza wszystko było ok do 30tyg wtedy też lekarz prywatnie zauważył nieprawidłowe przepływy w jednej żyle pępowiny ale lekarz prowadzący nie zezwolił na wcześniejsze rozwiązanie bo według niego dziecko przybierało na wadze więc nie było powodu do niepokoju... Po 2 tyg przestałam czuć ruchy 😢
 
oprócz błędnego badania prenetalnego które powtórzyłam u innego lekarza wszystko było ok do 30tyg wtedy też lekarz prywatnie zauważył nieprawidłowe przepływy w jednej żyle pępowiny ale lekarz prowadzący nie zezwolił na wcześniejsze rozwiązanie bo według niego dziecko przybierało na wadze więc nie było powodu do niepokoju... Po 2 tyg przestałam czuć ruchy 😢
Jeśli masz siłę o tym mówić - czy wiadomo co spowodowało te nieprawidłowe przepływy?
 
reklama
Do góry