reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ja w zasadzie jestem tylko higienistka stomatologiczna ale przeszłam w zasadzie od początku na L4 bo właśnie dwa razy byłam chora ,raz tylko przeziębienie a potem złapała mnie mega angina i skończyło się antybiotykiem.Niestety ludzie nie myślą o innych i przychodzą na wizyty chorzy i nam to wszystko sprzedają ...
U mnie w listopadzie odwoływali wizyty jeśli ktoś zachorował z reguły, aczkolwiek oczywiście różnie bywa... Rozumiem, higienistka też ma bliski kontakt z pacjentem plus skalingi i aerozol - kiepsko... A planujesz wrócić?
 
reklama
U mnie w listopadzie odwoływali wizyty jeśli ktoś zachorował z reguły, aczkolwiek oczywiście różnie bywa... Rozumiem, higienistka też ma bliski kontakt z pacjentem plus skalingi i aerozol - kiepsko... A planujesz wrócić?
U mnie jak na razie kiepska sytuacja ...czekam na wyniki amniopunkcji ale wesoło nie jest .Ciężko przewidzieć co nas w tej ciąży jeszcze czeka .
 
Się rozpisałyście dziewczęta 😀 i zauważyłam tez kilka nowych nickow ?
Co z wątkiem prywatnym, na razie cisza rozumiem, tak? 😒

Jeśli chodzi o łóżko kto się zastanawia nad rozmiarem - u nas 140x200 ale niestety większe by nie weszło do sypialni :/ powiem tak jak macie przestrzeń brałabym jak największe 😍😍😍 tym bardziej jeśli różnica w cenie nie jest jakaś znacząca
 
Się rozpisałyście dziewczęta 😀 i zauważyłam tez kilka nowych nickow ?
Co z wątkiem prywatnym, na razie cisza rozumiem, tak? 😒

Jeśli chodzi o łóżko kto się zastanawia nad rozmiarem - u nas 140x200 ale niestety większe by nie weszło do sypialni :/ powiem tak jak macie przestrzeń brałabym jak największe 😍😍😍 tym bardziej jeśli różnica w cenie nie jest jakaś znacząca
U nas jest 205x210 największe jakie było w sklepie 🙈 a czasem i to nie starcza jak dzieciaki są w lozku. Kiedyś wyczytałam że dziecko zajmnie tyle miejsca ile jest mu dostępne i chyba to prawda. Wszystkie pozycje już przerabialiśmy...gwiazdy, spanie w poprzek, spanie z milionem lalek i puszakow itp
 
Się rozpisałyście dziewczęta 😀 i zauważyłam tez kilka nowych nickow ?
Co z wątkiem prywatnym, na razie cisza rozumiem, tak? 😒

Jeśli chodzi o łóżko kto się zastanawia nad rozmiarem - u nas 140x200 ale niestety większe by nie weszło do sypialni :/ powiem tak jak macie przestrzeń brałabym jak największe 😍😍😍 tym bardziej jeśli różnica w cenie nie jest jakaś znacząca
My mamy 140x200 śpimy w 4 ( 2+1 + buldog) plus pluszaki i jest ok. Chodź robi się ciasno ;)
 
Ja też już nie wyobrażam sobie życia bez detektora. Ani razu nie miałam sytuacji stresowej, może dlatego że nie miałam problemów od początku ze znalezieniem tętna. Właśnie idę posłuchać, już ze trzy dni nie słuchałam. Zjadłam arbuza, może też będę słyszeć te "dziwne" dźwięki :D
Ja nie mogłam znaleźć sama wczoraj , ale partner znalazł wieczorem , a taki uprzedzony był , mówił ze jakieś pierdoly kupuje i to nie działa ze dziwne dźwięki jakieś tylko a nagle usłyszał serduszko które sam znalazł i mówi Boże to tak nisko jest ten mały?? (
 
reklama
Wizyty kontrolne raz w miesiącu to chyba normalna sprawa. W poprzednich ciążąch i teraz też tak mam. Ale teraz mnie zaskoczyło to, że w gabinecie na nfz co wizytę mam robione usg - czuje sie z tym świetnie bo pprzednią ciążę miałąm 10 lat temu, mimo prywatnej opieki wtedy nikt w gabinecie nie miał usg, badana byłam zawsze dopochwowo i 3 usg na ciążę były, chyba, że sobie dodatkowo wykupiłam. Jestem z Gdyni, a jak jest u Was> Ciekawa jestem w jakim mieście jakie standardy? :)
Ni słuchaj wiem ze raz na miesiąc to norma ale trochę mi jest daleko od wizyty do wizyty😅
Prowadzę na NFZ w małym 3 mieście i mam na każdej wizycie usg od początku
 
Do góry