reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Ale miałam sny 😂
Szłam na to badanie obciążenia glukozą i nie wiem czemu, ale był wieczór. Gdy weszłam do laboratorium, była tam taka impreza z djem 🤭🤭 Wszyscy super się bawili. No i każdy musiał przyjechać z własnym osoczem do przetoczenia 😂

Wczoraj nie mogłam funkcjonować, tak mnie bolał brzuch, aż musiałam wziąć nospę na noc. 😱 Dzisiaj na szczęście czuję się okej. 🙆‍♀️

Trzymam kciuki za wizyty 🥰
 
reklama
Hej , ja wlasnie odprawilam gwiazde do przedszkola i wrocilam do lozka 😊.

Ja sie wczoraj wdrozylam w ten temat gr krwi i koszt sprawdzenia czynnika rh " plodu " to koszt 350 zl ...w Irlandii mialam to robione w 12 tygodniu i wyszlo ze mala ma + po tacie , tutaj juz mialam napomkniete na temat immunoglobuliny..kolezanka ktora ma rowniez niezgodnosc ma cesarke w przyszłym tygodniu ale immunoglobuliny nie przyjela ...caly czas sprawdzala tylko przecieciala - to jej 1 ciaza , jestem ciekawa czy po porodzie dostanie 🤔


I Uwaga jak nie urok to sraczka ...wczoraj na wieczór bardzo nie komfortowo sie czulam przed samym spaniem...swedzenie i mrowienie w odbycie....i obstawiam owsiki 😔🤬🤬🤬🤬🤬 u malej musze zaobserwowac...choc wydaje mi sie ze moze byc cos na rzeczy bo wczoraj mowila ze dupka ja boli ... teraz bede czekac na kupke zeby ja sprawdzic...ostatnio więcej slodyczy mi jadla ale ona zawsze slodka dupka byla po mamie....z apetytem roznie tez od zawsze ...takze czeka mnie mega sprzatanie , pranie i prasowanie wszystkeigo w domu , gdzie nie mam na to siły i chyba poorosze mame o pomoc...jeszcze dzis wykupie leki sa bez recepty - dostanie corka i maz ....ale ja raczej nie bede mogla wziac 😔 i sie bede meczyc 😬 nigdy nie mylam rak 1000 x dziennie ale o higiene dbamy , nie powiem zdarzalo mi sie zjesc nie umyte owoce ale to przed ciaza teraz wszytsko myje - obstawiam ze mala z przedszkola musiala przywlec ...juz wczoraj zapakowalam pralke ciuchow ....kiedys jak nie mialam jeszcze corki , opiekowalam sie kolezanki dziecmi 1 dzien I tez mnie dopadlo to cholerstwo ...a sie meczylan z tym strasnzie wiec teraz wgl jestem przerazona - jedyne pocieszenie to ze nie sa grozne i bobo jest bezpieczne. ..
Miala ktoras z was ten problem u siebie lub innych domownikow ?

Powodzenia na wizytach. @EJK85 za twoimi wiesciami czekam najabrdziej 😍
 
Spróbuj wyszukać sobie Andzelikę Pióro .. :) ma profil na Facebooku i Instagramie. Ma kilka programów treningowych dla ciężarnych, podzielone na trymestry :)

No ja niestety też 🤭

Moja karta jest jakaś uboga, same wyniki krwi i waga.
Zapytam swojego gin ale dopiero w lutym mam wizytę. Niby 15tydz i 2,5kg to nie tragedia ale jakoś patrzę na siebie to widzę "Muminka". A co do teczki to ja dostaję wszystkie wyniki badań i USG.
 
reklama
Do góry