reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny
Ja dzisiaj byłam rano w galerii to tak się zmęczyłam że ledwo co doszłam do domu😄niewiem jak to dalej będzie ,dzisiaj jakośc brak werwy ,siedzę i nie mogę się za nic zabrać.
 
Hej dziewczyny
Ja dzisiaj byłam rano w galerii to tak się zmęczyłam że ledwo co doszłam do domu😄niewiem jak to dalej będzie ,dzisiaj jakośc brak werwy ,siedzę i nie mogę się za nic zabrać.
Marika, ja miałam tak wczoraj. U mnie delikatny przymrozek ale pięknie dzień ze słońcem i cały dzień przeleżałam w piżamie na kanapie. Nawet mąż nie miał obiadu 🙈 Dzisiaj już się zmieniłam do spaceru i to był strzał w 10 😀
 
U nas już prawie 20 i jeszcze nie znamy. Na ostatniej wizycie lekarz stwierdził że prawdopodobnie dziewczynka ale to za jeszcze za wcześnie. Wizytę mam jednak 13 i mam nadzieje że już się dowiem ☺️ Mimo wszystko czuje że to dziewczynka.
U mnie od wczoraj znowu powróciły mdłości 😞
U mnie jutro 17 skończony za dwa tygodnie po amino będę wiedziała na 100 % co u mnie siedzi w brzuszku ,czuję że to dziewczynka kolejna🤗
 
Ja dziś nawet nieźle się czuje. Nawet byłam z dziećmi na sankach. Wczoraj miałam kiepski dzień. Robiłam porządki w szafie i "o tych spodni to nawet nie miałam na sobie, a w tamte to się nie zmieszczę już" i wiem że w ciąża i że nie pierwsza już, ale jakoś strasznie mi ciężko się przyzwyczaić że dupsko mi rośnie i wskazówka na wadze się dziwnie przesuwa 😔🤔. I jak stanę przodem albo tyłem przed lustrem to jest nawet ok, ale jak bokiem to luuudzie....jakbym zjadła piłkę lekarską a to dopiero 18/19 tydzień
 
Z tym samopoczuciem u mnie też bywa różnie, raz lepiej i mogę góry przenosić a raz ledwo dam radę przetrwać dzień. Dziś mam jeden z lepszych choć powoli padam bo było intensywnie
 
reklama
Czy zastanawialiście się pod czym będzie spał maluszek latem (otulacz,śpiworek, rożek)? To nasz pierwszy bejbis i nie wiem jak to wygląda
 
Do góry