reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dziewczyny czy u której z Was lekarz w 15 tygodniu powiedział że prawdopodobnie chłopiec a na połowowych była zmiana?
My narazie nie wiemy w poniedziałek idę na wizytę to pewnie będzie wiadomo .
Aaaa muszę sie pochwalić 😁 3 ciąża i w końcu udała się córeczka 🥰🥰🥰🥰 jestem taka szczęśliwa
Gratulacje
My 7 córek 🙊 a co tym razem zobaczymy może w poniedziałek będzie wiadomo 😄😄
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺️
Ostatnio zrobiła się straszna cisza na grupie 🙈 Dzisiaj przychodzę z pytaniem, macie konkretna i sprawdzona listę wyprawkową ? Drugie pytanie do doświadczonych mam: Macie swoje numery jeden bez których nie wyobrażacie sobie funkcjonowania z maluszkiem ?
 
Ja się dziś fatalnie czuje. Rano w kościele mało nie zemdlałam. I cały czas teraz leżę. Brzuch mnie boli jakoś dziwnie. Może to dlatego że 21 tydzień się zaczął a dzieci wyjątkowo ruchliwe jak na ten czas. Obiadu dziś nie będzie😔
 
Cześć dziewczyny ☺️
Ostatnio zrobiła się straszna cisza na grupie 🙈 Dzisiaj przychodzę z pytaniem, macie konkretna i sprawdzona listę wyprawkową ? Drugie pytanie do doświadczonych mam: Macie swoje numery jeden bez których nie wyobrażacie sobie funkcjonowania z maluszkiem ?

Na pewno aspirator do noska, termometr bezdotykowy, dla mnie ważny jest też laktator . Gdzieś powinnam mieć moja listę wyprawkowa z poprzedniej ciąży, jak znajdę to się podzielę, bo też niebawem będę się zaopatrywać w inne rzeczy niż tylko ubranka hihi
 
reklama
Ja jutro idę na wizytę do lekarza ,nadal czekam na wyniki amino .Jutro minie dwa tygodnie może do końca tyg.beda wyniki
 
Do góry