reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć:) na kiedy masz termin? Jak rośnie dzidzia? Przepraszam, ale nie pamiętam czy spodziewasz się córci czy synka..

Powiem Wam, że wszystkim Wam zazdroszczę tych wyjazdów na wakacje... Też bym chciała, ale mąż powiedział, że zrobił mi ogródek i taras, więc w tym roku musi mi to wystarczyć, bo on się nie odważy mnie gdziekolwiek zabrać 😂 Mieliśmy jechać nad morze w kwietniu to już w styczniu odwołał 😂
Z miesiączki 22.07 z USG 18.07 będzie dziewczynka😍 wszystko dobrze tylko mała nie współpracuje podczas badań i zawsze odwróci się pupcią, także buzie zobaczymy pewnie dopiero po porodzie - taka tajemnicza…
Nasz wyjazd tez był pod znakiem zapytania ale ostatnie lekarz wyraził zgodę.. chociaż jeszcze do terminu troszkę jest to i tak mam tutaj schizy ze coś jest nie tak a lekarz daleko 😂
Ogródek i taras też dobra sprawa- będzie gdzie z dzidzią siedzieć ;) my mieszkamy w bloku także taras i ogród pozostaje w strefie marzeń 😂
 
reklama
Cześć:) na kiedy masz termin? Jak rośnie dzidzia? Przepraszam, ale nie pamiętam czy spodziewasz się córci czy synka..

Powiem Wam, że wszystkim Wam zazdroszczę tych wyjazdów na wakacje... Też bym chciała, ale mąż powiedział, że zrobił mi ogródek i taras, więc w tym roku musi mi to wystarczyć, bo on się nie odważy mnie gdziekolwiek zabrać 😂 Mieliśmy jechać nad morze w kwietniu to już w styczniu odwołał 😂
Twój mąż jest niemożliwy i super, że się tak o Was troszczy. A ogródek i taras to będzie dla Ciebie super, taka przestrzeń praktycznie o każdej porze roku jest świetna zwłaszcza z dzieckiem😘
 
Z miesiączki 22.07 z USG 18.07 będzie dziewczynka😍 wszystko dobrze tylko mała nie współpracuje podczas badań i zawsze odwróci się pupcią, także buzie zobaczymy pewnie dopiero po porodzie - taka tajemnicza…
Nasz wyjazd tez był pod znakiem zapytania ale ostatnie lekarz wyraził zgodę.. chociaż jeszcze do terminu troszkę jest to i tak mam tutaj schizy ze coś jest nie tak a lekarz daleko 😂
Ogródek i taras też dobra sprawa- będzie gdzie z dzidzią siedzieć ;) my mieszkamy w bloku także taras i ogród pozostaje w strefie marzeń 😂
To mamy taki sam termin, bo ja też na 18.07 i moja córa też jest indywidualistka i praktycznie nigdy nie pokazuje buźki a jak się uda złapać to dosłownie na chwilkę także na zdjęcia nie ma szans😂
 
@Baniula91 @kulka1983 w kwestii zdjęć to moja córka też jest delikatnie mówiąc nieśmiała 😂 mamy fajne zdjęcia buźki z marca i z maja, ale już na ostatniej wizycie nie dała sobie zrobić fotki, generalnie zasłania się rękami albo wtula twarzą w ścianę macicy 😊
Twój mąż jest niemożliwy i super, że się tak o Was troszczy. A ogródek i taras to będzie dla Ciebie super, taka przestrzeń praktycznie o każdej porze roku jest świetna zwłaszcza z dzieckiem😘
To racja, męża mam wspaniałego i jest dla mnie ogromnym wsparciem, zwłaszcza w ciąży, bez niego psychicznie bym sie poddała już dawno. Ostatnio poszłam z mamą na spacer, wracam a on kończy sprzątać dom, żebym broń Boże nie robiła tego jak go nie będzie w domu 😁 Dobrze wiedzial, że lekarz powiedział, że wszystko jest ok i mam ochotę poszaleć z mopem 😃

Zauważyłam, że dużo z nas będzie miało córeczki 🩷 @Baniula91 Jakie imię wybraliście? 😊
 
@Baniula91 @kulka1983 w kwestii zdjęć to moja córka też jest delikatnie mówiąc nieśmiała 😂 mamy fajne zdjęcia buźki z marca i z maja, ale już na ostatniej wizycie nie dała sobie zrobić fotki, generalnie zasłania się rękami albo wtula twarzą w ścianę macicy 😊

To racja, męża mam wspaniałego i jest dla mnie ogromnym wsparciem, zwłaszcza w ciąży, bez niego psychicznie bym sie poddała już dawno. Ostatnio poszłam z mamą na spacer, wracam a on kończy sprzątać dom, żebym broń Boże nie robiła tego jak go nie będzie w domu 😁 Dobrze wiedzial, że lekarz powiedział, że wszystko jest ok i mam ochotę poszaleć z mopem 😃

Zauważyłam, że dużo z nas będzie miało córeczki 🩷 @Baniula91 Jakie imię wybraliście? 😊
Dobrze mieć wsparcie w mężu 😍
U nas będzie Łucja - starszy brat wybrał imię 😁
 
Hej, dziewczyny, jak Wasze samopoczucie? Ja dziś czuje plecy i muszę robić czeste leżakowanie w trakcie sprzątania. Oprócz tego jeszcze jestem strasznie rozdrażniona. Mam nadzieję, że mi to minie niedługo
 
Ja też kilka razy dziennie leże bo brzuch ciągle twardnieje .Mała się trasznie rozpycha aż boli mnie brzuch i uciska na pęcherz i ciągle latam siku . Jeszcze u nas są straszne upały .Wczoraj miałam intensywny dzień bo dwa razy jeździlismy po zakupy a ja się strasznie męcze . Dzisiaj odpoczywam a mąż z dzieci pojedzie nad jezioro 😏
 
Hej, to mnie plecy bolą tylko troszkę, ale w lewej nodze łapią mnie takie skurcze, jakby mi prąd przechodził ... no i znowu spuchłam, poza tym ok 😊 skurcze są bardzo delikatne, jakbym za 2 dni miała dostać okres.
 
reklama
Miałam nic nie robić ale nie wytrzymałam ile można leżeć😁więc pranie zrobiłam ,pomylam podłogi zmywarkę rozładował zmieniłam pościel u dziewczynek i przy okazji ogarnełam.Cyba zaraz poprasuje jeszcze bo mam przypływ energii a to trzeba wykorzystać bo niewiadomo kiedy będę się do rzęs czuła .😆
 
Do góry