reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Hej, szukałam tej grupy i nie mogłam znaleźć. Może ktoś umie przypiąć żeby była tak jak grupy na inne miesiące?
U mnie termin z om to 4.07.
Jestem po poronieniu w 10tyg we wrześniu 2022, potem zrobiliśmy sobie przerwę, a teraz udało się już w drugim cyklu starań.
Beta:
26.10 13:00 - 300
30.10 7:00 - 1398
02.11 10:00 - 4929
Wysoko, wiec jestem dobrej myśli ☺️
Lekarz ma termin dopiero na 24.11 (tak powiedzieli w rejestracji) ale w poniedziałek mam dzwonić do położnej żeby wcisnęła mnie wcześniej. Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu a jak nie to pójdę prywatnie
 
Hej, szukałam tej grupy i nie mogłam znaleźć. Może ktoś umie przypiąć żeby była tak jak grupy na inne miesiące?
U mnie termin z om to 4.07.
Jestem po poronieniu w 10tyg we wrześniu 2022, potem zrobiliśmy sobie przerwę, a teraz udało się już w drugim cyklu starań.
Beta:
26.10 13:00 - 300
30.10 7:00 - 1398
02.11 10:00 - 4929
Wysoko, wiec jestem dobrej myśli ☺️
Lekarz ma termin dopiero na 24.11 (tak powiedzieli w rejestracji) ale w poniedziałek mam dzwonić do położnej żeby wcisnęła mnie wcześniej. Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu a jak nie to pójdę prywatnie
Mi też tak późno wizytę pierwsza zaproponowali więc idę 10.11 prywatnie
 
Mi też tak późno wizytę pierwsza zaproponowali więc idę 10.11 prywatnie
ja nawet nie szukałam na nfz, 2 poprzednie ciąże też prowadziłam prywatnie.
Co do grupy to nie wiem czy ktoś chętny do prowadzenia nie będzie musiał założyć nowej, bo autorka wątku miała betę spadkową i na pewno nie ma ochoty nawet tu zaglądać...
 
Hej, szukałam tej grupy i nie mogłam znaleźć. Może ktoś umie przypiąć żeby była tak jak grupy na inne miesiące?
U mnie termin z om to 4.07.
Jestem po poronieniu w 10tyg we wrześniu 2022, potem zrobiliśmy sobie przerwę, a teraz udało się już w drugim cyklu starań.
Beta:
26.10 13:00 - 300
30.10 7:00 - 1398
02.11 10:00 - 4929
Wysoko, wiec jestem dobrej myśli ☺️
Lekarz ma termin dopiero na 24.11 (tak powiedzieli w rejestracji) ale w poniedziałek mam dzwonić do położnej żeby wcisnęła mnie wcześniej. Mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu a jak nie to pójdę prywatnie
To przenosimy się? Ta grupa i tak nie ma modernizatora
 
To przenosimy się? Ta grupa i tak nie ma modernizatora
Ja jestem za, ale sama jestem tu nowa i nie ogarniam, dlatego proponuję żeby założył ją ktoś kto to ogarnie i przypnie do góry tak jak grupy innych miesięcy. Myśle ze wtedy więcej osób tu dołączy bo ta grupa nie wyświetla się tak od razu
 
reklama
To link do nowej grupy a wysokość uplasowania na liście jest zależna od czasu ostatniej odpowiedzi także jak się będziemy dużo udzielać to będziemy u góry, a jak nie to i tak będą przychodzić powiadomienia z których można bezpośrednio przejść do grupy
 
Do góry