reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

O proszę, dziś wstałam i nic. Żadnych mdłości, guli w gardle, nic tylko się cieszyć! Za to cycki dają się znowu we znaki, czy wy też po nocy macie takie duże, nabrzmiałe? W dzień tego nie czuję ale w nocy strasznie.

A i ile teraz pijecie? Bo ja to ogólnie jestem mało pijąca, jak dobije do 600 ml wody to jest sukces. Średnio herbata rano, herbata popołudniu i do kolacji. Muszę nauczyć Sie pić pomiędzy...
 
reklama
To jeszcze mnie proszę wrzuć do listy😉 ja bym mogla ale 1 wizytę mam dopiero za tydz a wiadomo jak to jest, nic się nic się nie wie...

Cześć! Ciekawe kiedy reszta dziewczyn z kresek przyjedzie? Dużo ciąż w tym miesiącu, ale co się dziwić zimno się zrobiło 😆🤣
Życzę nudnej ciąży. I tak szybko masz wizytę, ja cały miesiąc czekam.
Nie wiedziałam że położna może zlecić badania.
Dziewczyny pewnie wpadna jak dojda do siebie. :D Bardzo dziękuję, rowniez zycze spokojnej i nudnej ciazy. ❤️
Ja mam pakiet medicover z pracy i przeklikiwalam wszystkie opcje jakie tam sa. Znalazlam „potwierdzenie ciazy u poloznej” i sie umowilam. Pani zrobila ze mna wywiad, policzyla kiedy umowic sie na pierwsza wizyte i zleciła pakiet badan, które warto zrobić. Wczoraj bylam sie pobraniu krwi i popoludniu tez wpadly wyniki.
 
O proszę, dziś wstałam i nic. Żadnych mdłości, guli w gardle, nic tylko się cieszyć! Za to cycki dają się znowu we znaki, czy wy też po nocy macie takie duże, nabrzmiałe? W dzień tego nie czuję ale w nocy strasznie.

A i ile teraz pijecie? Bo ja to ogólnie jestem mało pijąca, jak dobije do 600 ml wody to jest sukces. Średnio herbata rano, herbata popołudniu i do kolacji. Muszę nauczyć Sie pić pomiędzy...
Ja też tak mam że w dzień piersi nie bolą wcale albo mało, a za to w nocy bardzo. Śpię w staniku sportowym ale i tak się przebudzam kiedy obracam się z boku na bok właśnie ze względu na ból piersi
 
Ooo sporo nas już się uzbierało 😉 ja jeszcze w łóżku, nie mam sily w ogole wstać. Pisałyście tu o badaniach- morfologia itd do zrobienia jeszcze przed 1 wizytą. I sie zastanawiam czy tez je zrobic bo mi przy zapisywaniu na wizyte nikt tego nie zlecil..
To chyba zależy od przychodni i od lekarza. Ja prowadzę ciążę w Medicover i tam zlecają badania jeszcze przed pierwszą wizytą. Ale w sumie nie ma to większego znaczenia :)

Ja mialam infekcje intymna, w badaniach wyszlo, ze problem dalej jest mimo, ze mnie juz nic nie boli. Kolejna rzecz to TSH, moj wynik to 2,84 mlU/l. Polozna odpisala mi, ze jest to wynik nieco za wysoki jak na pierwszy trymestr ciazy i zebym zglosila sie na teleporade do lekarza ginekologa lub endokrynologa. Jestem na dzisiaj wieczor umowiona i bede to konsultować z nim. Czytalam, ze wynik do 2,5 uznaje sie za prawidłowy, dla wlasnego zdrowia psychicznego nie czytalam juz wiecej bo nie chce sie fiksować. Reszta badan wyszła dobrze.
Z tym TSH w ciąży to w ogóle trudny temat 😁 Ja w poprzedniej walczyłam długo zanim dobrali mi odpowiadają dawkę dla mojej niedoczynności. Ale trzeba to koniecznie sprawdzić, bo dziecko póki nie wykształci swojej tarczycy to "ciągnie" z naszej i dlatego mogą być problemy.
O proszę, dziś wstałam i nic. Żadnych mdłości, guli w gardle, nic tylko się cieszyć! Za to cycki dają się znowu we znaki, czy wy też po nocy macie takie duże, nabrzmiałe? W dzień tego nie czuję ale w nocy strasznie.

A i ile teraz pijecie? Bo ja to ogólnie jestem mało pijąca, jak dobije do 600 ml wody to jest sukces. Średnio herbata rano, herbata popołudniu i do kolacji. Muszę nauczyć Sie pić pomiędzy...
Też mam straszny problem z piciem wody.. w sumie czegokolwiek. Ale jak jestem w ciąży to partner mnie goni z butla wody 🤣


Co do objawów ciąży to póki co mam lekkie mdłości wieczorem.. w poprzedniej miałam bardzo trudne poranki i w pierwszym trymestrze spałam prawie do 12 😁
 
Dzień dobry Dziewczynki ! 😘
Jak się macie dziś o poranku ?

Nazbierałam już dość fajna grupkę dziewczyn które chcą dołączyć do prywatnej grupy , dziś postaram się napisać do głównej moderatorki o jej utworzenie , bardzo prosze o podawanie nickow osob które chcą się dopisać :) . Proszę sprawdź czy Twój nick jest poprawnie napisany :

@Kasia.dobry
@annamaria321
@Naataaliaa
@Mika88
@pinnacce
@Fralex
@Kitsune
@beaunuage
@Paula94
@zolinka_
@Kinga1013
@PierwszaFasolka2020
@Lena049
@NevkaM
@Aurorah
@MatkaJoanna
@Ifi25
@kavangah
@Megi^^
@Inka.85

Ps. Proszę także o wybór jeszcze 2 osob na moderatorki , potrzebne są osoby które będą miały czas na forum :) wiadomo czasem może się coś wydarzyć , dlatego potrzebne są jeszcze dodatkowo 2 osoby :)
Zgłaszać się dziewczyny kto by chciał ;)
Super ze się podejmujesz utworzenia geupy, ja niestety nie pomogę bo obawiam się że czasowo bym nie dala rady i jestem po raz pierwszy na takim forum i jeszcze nie wiem jak to działa 😋
 
To chyba zależy od przychodni i od lekarza. Ja prowadzę ciążę w Medicover i tam zlecają badania jeszcze przed pierwszą wizytą. Ale w sumie nie ma to większego znaczenia :)


Z tym TSH w ciąży to w ogóle trudny temat 😁 Ja w poprzedniej walczyłam długo zanim dobrali mi odpowiadają dawkę dla mojej niedoczynności. Ale trzeba to koniecznie sprawdzić, bo dziecko póki nie wykształci swojej tarczycy to "ciągnie" z naszej i dlatego mogą być problemy.

Też mam straszny problem z piciem wody.. w sumie czegokolwiek. Ale jak jestem w ciąży to partner mnie goni z butla wody 🤣


Co do objawów ciąży to póki co mam lekkie mdłości wieczorem.. w poprzedniej miałam bardzo trudne poranki i w pierwszym trymestrze spałam prawie do 12 😁
Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego lekarza na medicover i zastanawiam sie czy jeszcze dodatkowo tez poszukać kogoś prywatnie, w jakim miescie mieszkasz, masz moze kogos do polecenia? ☺️
To TSH koniecznie trzeba unormować i sprawdzić tak jak piszesz. :)
 
Dzień dobry Dziewczynki ! 😘
Jak się macie dziś o poranku ?

Nazbierałam już dość fajna grupkę dziewczyn które chcą dołączyć do prywatnej grupy , dziś postaram się napisać do głównej moderatorki o jej utworzenie , bardzo prosze o podawanie nickow osob które chcą się dopisać :) . Proszę sprawdź czy Twój nick jest poprawnie napisany :

@Kasia.dobry
@annamaria321
@Naataaliaa
@Mika88
@pinnacce
@Fralex
@Kitsune
@beaunuage
@Paula94
@zolinka_
@Kinga1013
@PierwszaFasolka2020
@Lena049
@NevkaM
@Aurorah
@MatkaJoanna
@Ifi25
@kavangah
@Megi^^
@Inka.85

Ps. Proszę także o wybór jeszcze 2 osob na moderatorki , potrzebne są osoby które będą miały czas na forum :) wiadomo czasem może się coś wydarzyć , dlatego potrzebne są jeszcze dodatkowo 2 osoby :)
Zgłaszać się dziewczyny kto by chciał ;)

Ja mogę. 😊
 
reklama
Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego lekarza na medicover i zastanawiam sie czy jeszcze dodatkowo tez poszukać kogoś prywatnie, w jakim miescie mieszkasz, masz moze kogos do polecenia? ☺️
To TSH koniecznie trzeba unormować i sprawdzić tak jak piszesz. :)
W Gdańsku, ale teleporady można w sumie wybrać z jakiegokolwiek miasta 😁
Na początku prowadził mnie Kamil Stępiński chyba z Katowic i bardzo go polecam ale później nie mogłam dorwać do niego wizyty i przepisałam się do kogoś innego.
 
Do góry