reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Spałam ponad 10h i dalej bym poszła spać. 🙈
Córka już biega na dworze z dziećmi i synek niecierpliwy żebym z Nim już teraz poszła..czas się ogarnąć i ruszyć na ten śnieg. 😅
o to ja dzisiaj też, padłam wczoraj chyba o 18..mąż mnie obudził na chwilę a sam zasnął...tak więc poszłam spać dalej, obudziły mnie mdłości i właśnie cycki o 4, musiałam jogurt opierdzielic i znów pod kołdrę...wstałam dopiero pół godziny temu pierwsze co to śniadanie bo budzę się tak głodna że mi się płakać chce że jeszcze mucze czekać aż sobie zrobię te śniadanie 🙈 ja pierdziele co za humorki😂
Tak wiec dzień dobry dziewczyny 😂😘
 
Ja dopiero wstalam :o i tak mam codziennie problem zeby z lozka wstac .. ciagle budze sie w nocy ale jak juz teraz usne to kamien 😂 i piersi dokuczaja .. nudnosci tylko przy myciu zębów zanim jeszcze dobrze włożę do ust szczoteczke 😃
 
Ooo sporo nas już się uzbierało 😉 ja jeszcze w łóżku, nie mam sily w ogole wstać. Pisałyście tu o badaniach- morfologia itd do zrobienia jeszcze przed 1 wizytą. I sie zastanawiam czy tez je zrobic bo mi przy zapisywaniu na wizyte nikt tego nie zlecil..
No niezła grupka już się uzbierała :) Mi zawsze na 1 wizycie u gina zlecają wszysktie pierwsze badania i wcześniej nie robię :)
 
o to ja dzisiaj też, padłam wczoraj chyba o 18..mąż mnie obudził na chwilę a sam zasnął...tak więc poszłam spać dalej, obudziły mnie mdłości i właśnie cycki o 4, musiałam jogurt opierdzielic i znów pod kołdrę...wstałam dopiero pół godziny temu pierwsze co to śniadanie bo budzę się tak głodna że mi się płakać chce że jeszcze mucze czekać aż sobie zrobię te śniadanie 🙈 ja pierdziele co za humorki😂
Tak wiec dzień dobry dziewczyny 😂😘
Spać też bym mogła, nie mam z tym problemu tylko głupie sny mam i budzę się często ( przez dzieci) ale z zasypianiem nie mam najmniejszych problemów 😆
O a to ja czuje się świetnie dopóki nie zjem, jak już wejdzie śniadanie albo herbata to gola w gardle do wieczora i mdłości, plus że nie wymiotuje.

Macie jakieś aplikacje ciążowe? Ja mam ovu friend boo tam kalendarzyk prowadziłam ale jakoś mało mi się podoba wersja ciążowa!
 
reklama
Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego lekarza na medicover i zastanawiam sie czy jeszcze dodatkowo tez poszukać kogoś prywatnie, w jakim miescie mieszkasz, masz moze kogos do polecenia? ☺️
To TSH koniecznie trzeba unormować i sprawdzić tak jak piszesz. :)
tez chodzę do Medicover, bo mam pakiet z pracy, ale poszłam tam do nieznanego mi ginekologa właśnie po heparyne, a że fajna babeczka mi się trafiła akurat to może u niej już zostanę. Mam tez lekarza na NFZ, któremu ufam i idę do niego we wtorek. Ja chyba będę prowadzić ciążę tu i tu, no zobaczymy we wtorek -mam nadzieję wielką że usłyszę że wszystko jest dobrze, będę spać spokojniej już, choć troszkę, chociaż pewnie dopiero jak skończę też 9tygdzien i minie moment straty poprzedniej ciąży ten ciężar z tyłu głowy odejdzie i poczuje się pewniej ❤️ mimo obstawienia lekami i tak milion myśli na minutę:) i wiem że wiele z Was ma podobnie - dlatego dobrze że mamy tu siebie, nie jesteśmy w tych naszych stresach same, wasze wsparcie mimo że wirtualne jest serio nieocenione ❤️
 
Do góry