reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Też właśnie powinnam już za tym się obejrzeć bo wszystkie spodnie robią się ciasne 🤪
Może ktoś wie okolice Chorzów, Bytom, Świętochłowice?
poza tym zazdroszczę że dopiero teraz kupujecie ciążowe gacie.. ja już od świąt chodzę, bo zwykłe mnie uciskały
 
poza tym zazdroszczę że dopiero teraz kupujecie ciążowe gacie.. ja już od świąt chodzę, bo zwykłe mnie uciskały
Zaczyna się 19 tydzień i muszę przyznać, że jakoś bardzo nie urosłam. Do chudych nie należę i pierwszy raz kiedy mogę tyć to się nie dzieje 🤣
Dzięki za cynk muszę pochodzić po galeriach .
 
Dziewczyny a gdzie kupujecie sobie ubrania ciążowe? Legginsy? Możecie polecić jakiś sklep...
Ja kupiłam legginsy. 2 pary w Sinsay( ale uwaga szybko się ogółem ubrania z maternity Sinsay rozchodza a sprzedaż tylko internetowa) i 3 pary z Anny Field (komplet)
Narazie tyle bo miałam luźne bluzki itp
 
reklama
Teraz mam 21 tydzień ciąży, termin na 15 lipca :) Dołączam do Was :* Ja kupiłam na BonPrix :) Do 20 tygodnia wymiotowałam i nie miałam siły na chodzenie po sklepach. W 2 miesiące schudłam 10 kg a brzuszek i tak urósł - w brzuch moje zwykłe spodnie cisną a na tyłku luźne ;p
 
Do góry