reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja już po wizycie z usg wychodzi 5+1. Widać było jak to lekarz określił piękny, książkowy pęcherzyk. Jeszcze nie było czynność serduszka. Następna wizytę mam za 2 tyg. Mam dalej brać duphaston, nie stresować się bo będzie wszystko dobrze. Tak powiedział mi lekarz a ze mam do niego zaufanie to jestem spokojniejsza choć liczyłam już na serduszko ale No nic muszę być cierpliwa 😊
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie bo już sama nie wiem.. beta mi wyszła 442.1 mlU/ml progesteron 20.67 . Patrząc na czas ostatniej miesiaczki jestem w 4 tydzien 6 dzień. Ostatnia miesiączkę miałam 06.10.23. Niby w przedziale 39 -8388 na 3-4 tydzien się mieszcze ale 5 tydzien jest już od 861. Robiła któraś z was będę w takim czasie i jaka miałyście? Czy jest za niska? I jak progresteron bo na tym się kompletnie nie znam.
 
Dziewczyny mam pytanie bo już sama nie wiem.. beta mi wyszła 442.1 mlU/ml progesteron 20.67 . Patrząc na czas ostatniej miesiaczki jestem w 4 tydzien 6 dzień. Ostatnia miesiączkę miałam 06.10.23. Niby w przedziale 39 -8388 na 3-4 tydzien się mieszcze ale 5 tydzien jest już od 861. Robiła któraś z was będę w takim czasie i jaka miałyście? Czy jest za niska? I jak progresteron bo na tym się kompletnie nie znam.
A miałaś monitoring owulacji? Jeśli nie to mogła się przesunąć. Zrób przyrost po 48h
 
A kiedy będziecie mówić rodzinie o ciąży?
My planujemy jakoś koniec grudnia/początek stycznia.
Ja wiem, ze syn się ucieszy, ale córka zadowolona nie będzie.
No i po nowym roku będę chciała w pracy powiedzieć co mnie chyba najbardziej przeraża. 😅
 
A kiedy będziecie mówić rodzinie o ciąży?
My planujemy jakoś koniec grudnia/początek stycznia.
Ja wiem, ze syn się ucieszy, ale córka zadowolona nie będzie.
No i po nowym roku będę chciała w pracy powiedzieć co mnie chyba najbardziej przeraża. 😅
Ja też w planach mam powiedzieć w święta i najgorzej w pracy ale też chciałabym po nowym roku potem są ferie i musiałabym pracowac fizycznie wiec pewnie pójdę na l4.
 
Ja myślę że złożymy życzenia na Święta od naszej CZWÓRKI i może się domyśla czemu nie od trójki hehe
A w pracy to lada dzień musze bo pracuje 2 dni w tyg ale robię sortowanie zamówień ciężkie skrzynki przenoszę
 
Jak to u was jest z bólem podbrzusza ? Czy jest on cały czas czy np nasila się przy dłuższym chodzeniu a przemija przy odpoczynku ?
 
reklama
Jak to u was jest z bólem podbrzusza ? Czy jest on cały czas czy np nasila się przy dłuższym chodzeniu a przemija przy odpoczynku ?
U mnie ból podbrzusza jest niezależny od tego czy chodzę czy leżę, ale jest tez delikatny. To jest bardziej takie kłucie i ciągnięcie a nie ból
 
Do góry