reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

U mnie na razie skromnie. Czasami mrowienie w piersiach i wrażliwe sutki ale nawet nie codziennie, zgaga za to wieczorami się odzywa, no dzisiaj pojeździłam z dzieciakami na hulajnodze i brzuch dał się we znaki! Mdłości jako tako nie mam ale gule w gardle czuje. A i od wczoraj trochę częściej chodzę siku. Dziś równo 5+0😀
O, u mnie właśnie podobnie. Prawie żadnych objawów. Czasami coś zakłuje, albo czuję takie ciągnięcie w pachwinach, ale nic więcej. Trochę bolą piersi. Z raz mi było niedobrze. Cicho liczę na to, że tak pozostanie, bo w poprzedniej ciąży nie miałam w zasadzie żadnych objawów 🤭
 
reklama
O, u mnie właśnie podobnie. Prawie żadnych objawów. Czasami coś zakłuje, albo czuję takie ciągnięcie w pachwinach, ale nic więcej. Trochę bolą piersi. Z raz mi było niedobrze. Cicho liczę na to, że tak pozostanie, bo w poprzedniej ciąży nie miałam w zasadzie żadnych objawów 🤭
W poprzedniej ciąży tez prawie bez objawow, moze ta bedzie podobna 😀 jestem senna i zmeczona bardziej ze usypiam z młodą na drzemki, pobolewanie brzucha i ciagniecia
Jutro jeszcze strzele test zeby juz pokazaly sie grube wyrazne kreski bo robilam w środę ale blade i czekam wytrwale do jutra 😆 to moj 28dc więc teoretycznie juz powinnam sie dowiedzieć o ciąży
 
Teraz się tak zastanawiam, ze w zeszłym tygodniu strasznie bolały mnie piersi a teraz os kilku dni już nie bola… mialam tez kilka razy mdłości i tez już ich nie mam… myślicie ze coś może być nie tak? Macie jakieś doświadczenie? Tak się teraz zastanawiam nawet jakby się ciąża nie rozwijała albo obumarła to po ilu mijają objawy ciazy? 🤦🏻‍♀️świruje przed jutrzejsza wizyta🤦🏻‍♀️chyba noc mam z głowy stresuje się tak ze aż mnie przytyka🤦🏻‍♀️przeraża mnie ciąża po tylu latach i w takim wieku🤦🏻‍♀️ale przeraża mnie tez łyżeczkowanie🤦🏻‍♀️
 
Teraz się tak zastanawiam, ze w zeszłym tygodniu strasznie bolały mnie piersi a teraz os kilku dni już nie bola… mialam tez kilka razy mdłości i tez już ich nie mam… myślicie ze coś może być nie tak? Macie jakieś doświadczenie? Tak się teraz zastanawiam nawet jakby się ciąża nie rozwijała albo obumarła to po ilu mijają objawy ciazy? 🤦🏻‍♀️świruje przed jutrzejsza wizyta🤦🏻‍♀️chyba noc mam z głowy stresuje się tak ze aż mnie przytyka🤦🏻‍♀️przeraża mnie ciąża po tylu latach i w takim wieku🤦🏻‍♀️ale przeraża mnie tez łyżeczkowanie🤦🏻‍♀️
Też tak mam. Miałam pełniejsze piersi a teraz mam wrażenie że znowu flaki🤷‍♀️ ale objawy raz maga być a raz nie, albo mogą pojawić się inne w zamian. Muszę tak myśleć bo też mnie takie myśli nachodzą!
A na która masz wizytę? Będzie dobrze, trzymam kciuki za dobre wieści 🤞
 
Ja właśnie tez się zastanawiam czy nie isc prywatnie. Lekarz do którego chodzę na NFZ nie przyjmuje u nas w szpitalu, ten do którego zamierzam iść prywatnie przyjmuje. Dopiero od grudnia będę miała medicover wiec pewnie dopiero w grudniu pojde prywatnie. Tylko zastanawiam się czy lekarze do których chodzisz wiedza ze chodzisz na zmianę? Czy raczej się nie przyznawać?
Moi lekarze akurat wiedza 😊szczerze mówiąc mało mnie interesowało czy im się to spodoba czy nie 🤭😅tu chodzi o dobro mojego maleństwa i tylko to się dla mnie liczy ☺️
 
Teraz się tak zastanawiam, ze w zeszłym tygodniu strasznie bolały mnie piersi a teraz os kilku dni już nie bola… mialam tez kilka razy mdłości i tez już ich nie mam… myślicie ze coś może być nie tak? Macie jakieś doświadczenie? Tak się teraz zastanawiam nawet jakby się ciąża nie rozwijała albo obumarła to po ilu mijają objawy ciazy? 🤦🏻‍♀️świruje przed jutrzejsza wizyta🤦🏻‍♀️chyba noc mam z głowy stresuje się tak ze aż mnie przytyka🤦🏻‍♀️przeraża mnie ciąża po tylu latach i w takim wieku🤦🏻‍♀️ale przeraża mnie tez łyżeczkowanie🤦🏻‍♀️
Kochana nie martw się tak ☺️ciesz się ze jest chwilowo lepiej bo za chwile może wrócić ze zdwojoną siłą 🤭tak było u mnie 😊jeśli mogę zapytać to ile masz lat ze piszesz (w tym wieku )?😍
 
Też tak mam. Miałam pełniejsze piersi a teraz mam wrażenie że znowu flaki🤷‍♀️ ale objawy raz maga być a raz nie, albo mogą pojawić się inne w zamian. Muszę tak myśleć bo też mnie takie myśli nachodzą!
A na która masz wizytę? Będzie dobrze, trzymam kciuki za dobre wieści 🤞
Wizytę mam na 8:00 a na 9:00 do pracy🤣
 
Teraz się tak zastanawiam, ze w zeszłym tygodniu strasznie bolały mnie piersi a teraz os kilku dni już nie bola… mialam tez kilka razy mdłości i tez już ich nie mam… myślicie ze coś może być nie tak? Macie jakieś doświadczenie? Tak się teraz zastanawiam nawet jakby się ciąża nie rozwijała albo obumarła to po ilu mijają objawy ciazy? 🤦🏻‍♀️świruje przed jutrzejsza wizyta🤦🏻‍♀️chyba noc mam z głowy stresuje się tak ze aż mnie przytyka🤦🏻‍♀️przeraża mnie ciąża po tylu latach i w takim wieku🤦🏻‍♀️ale przeraża mnie tez łyżeczkowanie🤦🏻‍♀️
ja tak niestety miałam w lipcu i okazało się że serduszko nie bije, ale oczywiście nie musi tak być u Ciebie, pójdziesz jutro to się uspokoisz.. ja wtedy coś już przeczuwałam, bo nie wiem czy Wy też tak macie, ale ja od początku czuję, że coś siedzi w moim brzuchu, ciśnie mnie pas w aucie, spodnie (już zaczynam nosić ciążowe legginsy) i nie mogę spać na brzuchu a wtedy to ustało, daj znać jutro jak będziesz po wizycie co tam słychać i nie martw się na zapas bo tak jak pisały koleżanki objawy raz są a raz ich nie ma. Ja chyba jutro poproszę o jakieś leki na mdłości bo zaczynają być bardzo uciążliwe, 2gi dzień przeleżałam w łóżku a na 3cią muszę do pracy wstawać
 
reklama
Do góry