reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja Wam powiem, że od paru dni to ledwo żyje ... Mdłości cały dzień, na szczęście bez wymiotów. Lekarz przepisał mi Luteinę 2x2 tabletki pod język i na samą myśl o tym,że mam je zażyć mam odruch 🤮Do tego takie wąchania nastroju, że potrafię popłakać się nawet na filmie przyrodniczym jak lew zjada antylopę 😂 I mam tak głupie sny, a zarazem tak realistyczne, że jak wstaje to zastanawiam się czy to naprawdę czy sen😉
 
reklama
Ja Wam powiem, że od paru dni to ledwo żyje ... Mdłości cały dzień, na szczęście bez wymiotów. Lekarz przepisał mi Luteinę 2x2 tabletki pod język i na samą myśl o tym,że mam je zażyć mam odruch 🤮Do tego takie wąchania nastroju, że potrafię popłakać się nawet na filmie przyrodniczym jak lew zjada antylopę 😂 I mam tak głupie sny, a zarazem tak realistyczne, że jak wstaje to zastanawiam się czy to naprawdę czy sen😉
Ja mam ciezko zasnac .. jak usnę to w srodku nocy się budzę.. i jak uda mi się znowu usnąć to mam tak samo. Tak realistyczne sny, ze nigdy takich nie mialam..
 
Ja mam ciezko zasnac .. jak usnę to w srodku nocy się budzę.. i jak uda mi się znowu usnąć to mam tak samo. Tak realistyczne sny, ze nigdy takich nie mialam.
U mnie noce wyglądają podobnie, nie mogę usnąć A jak usnę to sny są tak realistyczne ze nie wiem co się dzieje jak się obudzę :D może to też swojego rodzaju objaw
 
Ja skończyłam 38 w tym miesiącu ale żyję w zawieszeniu od szpitala. Z objawów tylko piersi trochę bolą, nie plamie, nie krwawie, nie biorę żadnych leków. Gdyby nie badanie bety myślałaby że jestem w szczęśliwej ciąży.... a wiem, że przyrosty są bardzo słabe i tracę nadzieję. W poniedziałek mam kolejne usg, więc zobaczę co i jak.
Witam lipcowe mamusie :) mam nadzieję, że też się do Was zaliczam. Zawsze tylko czytałam lecz postanowiłam dołączyć.
Mam obawy.. 10.11 miałam wizytę, pęcherzyk ciążowy 7.5 mm .. więc jakby wszystko ok lekarz mowi 4 tydzien.
Coś mnie tknęło, żeby zrobić sobie kontrolnie bete. 21.11 - 6057 , dzis 23.11 - 7186.
Boje się, że cos jest nie tak i za slaby przyrost. Poronilam juz 3 razy :(
Hej u mnie też takie przyrosty właśnie, w poniedziałek beta 6880 a w środę 8066, słabo to widzę. Do 4tys beta rosła super...
 
Ja skończyłam 38 w tym miesiącu ale żyję w zawieszeniu od szpitala. Z objawów tylko piersi trochę bolą, nie plamie, nie krwawie, nie biorę żadnych leków. Gdyby nie badanie bety myślałaby że jestem w szczęśliwej ciąży.... a wiem, że przyrosty są bardzo słabe i tracę nadzieję. W poniedziałek mam kolejne usg, więc zobaczę co i jak.

Hej u mnie też takie przyrosty właśnie, w poniedziałek beta 6880 a w środę 8066, słabo to widzę. Do 4tys beta rosła super...
Ja czekam do 1go grudnia ale tez cala w nerwach .. ale nie nastawiajmy się. Może jeszcze bedzie ok :)
 
Ja czekam do 1go grudnia ale tez cala w nerwach .. ale nie nastawiajmy się. Może jeszcze bedzie ok :)
Mam cień nadziei ale czytam fora i nie nastawiam się za bardzo.... ja mam wizytę w poniedziałek a później 4 grudnia u mojego gina którego wybrałam do prowadzenia ciąży. Także dam znać co i jak. Czasami żałuję że badałam betę...tak zylabym spokojnie w nieświadomości i martwiła się po wizycie.
 
Witam nowe mamuśki!
Widze prawie same "chude" Babeczki, ja mam 15 na plusie, wiec pewnie niedługo magiczna 100 przekroczę bo ja wysoka i szeroką więc ważyć swoje muszę. Liczę że teraz dużo nie przytyje bo w 1 ciąży po szalałam i było +30 syn miał 3.9 kg, za drugim razem już lepiej bo 25kg cora 4.2 kg, trzeci już tylko 18 kg a syn 4.4 kg . Więc z każda ciąża coraz mniej ważyłam ale za to dzieciaczki coraz cięższe 😆
Jezuuuu 😭
Jest wszystko dobrze! Widziałam bijące serduszko. 6+2 CRL 0.55cm
Poryczałam się u lekarza z tych emocji 🙈
Mam nadzieję że wszystko już będzie dobrze
Gratuluję udanej wizyty i zazdroszczę spokojnej głowy! Witamy małego kropka!!!

Humorki też mam. Normalnie jak przed @. Ale w teorii za tydzień powinnam dostać kolejny okres wiec może organizm pamięta że trzeba się wkurzać 😆
 
reklama
Mam cień nadziei ale czytam fora i nie nastawiam się za bardzo.... ja mam wizytę w poniedziałek a później 4 grudnia u mojego gina którego wybrałam do prowadzenia ciąży. Także dam znać co i jak. Czasami żałuję że badałam betę...tak zylabym spokojnie w nieświadomości i martwiła się po wizycie.
To czekam na same dobre wieści 💪💪 tez duzo czytalam i przez to psychika siadała.. przyjdzie czas bedzie rada. A teraz tylko cierpliwosc nam zostala i pozytywne nastawienie :) oby tylko szybko czas zlecial do wizyty
 
Do góry