reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dzisiejszy dzień mnie wykończył.
Od 5 na nogach i w pracy dużo na głowie.
Jak wróciłam do domu, to rodzinny czas, a później męża na lotnisko zawieźliśmy, a tyle śniegu nasypało, ze wpadłam w poślizg mimo ostrożnej jazdy i prawie w barierki walnęłam.🤦🏻‍♀️
Dziś z takich ‚objawów’, to bardzo senna jestem, wrażliwa na zapachy bardzo i te mdłości.
Dodatkowo dużo płacze z racji takiej, ze poleciał i teraz do świąt trzeba wytrzymać. 😅
Spokojnej nocy🙂
 
reklama
Dzisiejszy dzień mnie wykończył.
Od 5 na nogach i w pracy dużo na głowie.
Jak wróciłam do domu, to rodzinny czas, a później męża na lotnisko zawieźliśmy, a tyle śniegu nasypało, ze wpadłam w poślizg mimo ostrożnej jazdy i prawie w barierki walnęłam.🤦🏻‍♀️
Dziś z takich ‚objawów’, to bardzo senna jestem, wrażliwa na zapachy bardzo i te mdłości.
Dodatkowo dużo płacze z racji takiej, ze poleciał i teraz do świąt trzeba wytrzymać. 😅
Spokojnej nocy🙂
Ojaa dobrze, ze się nic nie stało.. to miałaś dzień pełen wrażeń 🙈 ja dopiero się kładę bo mojemu roczniakowi coś się dziś poprzestawiało.. w dzień nie zrobił drzemki , poszedł spać o 18 przebudził się o 20 i bolał go brzuch .. i tak sie skończyło ze zwymiotował na całe łóżko po czym chciał się iść bawic w najlepsze 😱😱 dopiero teraz wszystko ogarnelam i jakoś udało mi się go uspac… dobrze , ze nie mam objawow bo chyba bym tu padła na twarz 🙈🙈🙈 Dobranoc 🐰🐰
 
Ja z kolei już od godziny nie śpię 🙈 coś spać nie mogę za bardzo ostatnio. Już kawa wjechała więc "dzień dobry wszystkim "

Gratuluję udanej wizyty ❤️

Co do grupy prywatnej to ostatnio byłam na takiej ciążowej na fb i jesteśmy tam od 4 lat fajnie to działa. Jeżeli będzie wszystko dobrze to przyłącze się z chęcią 🥰 mi obojętnie co to będzie.
 
Dzień dobry Dziewczynki ! 😘
Jak się macie dziś o poranku ?

Nazbierałam już dość fajna grupkę dziewczyn które chcą dołączyć do prywatnej grupy , dziś postaram się napisać do głównej moderatorki o jej utworzenie , bardzo prosze o podawanie nickow osob które chcą się dopisać :) . Proszę sprawdź czy Twój nick jest poprawnie napisany :

@Kasia.dobry
@annamaria321
@Naataaliaa
@Mika88
@pinnacce
@Fralex
@Kitsune
@beaunuage
@Paula94
@zolinka_
@Kinga1013
@PierwszaFasolka2020
@Lena049
@NevkaM
@Aurorah
@MatkaJoanna
@Ifi25
@kavangah
@Megi^^
@Inka.85
@MatkaWariatka37
@lolipop23
@Yolandelo

Ps. Proszę także o wybór jeszcze 2 osob na moderatorki , potrzebne są osoby które będą miały czas na forum :) wiadomo czasem może się coś wydarzyć , dlatego potrzebne są jeszcze dodatkowo 2 osoby :)
Zgłaszać się dziewczyny kto by chciał ;)
 
Ostatnia edycja:
Ooo sporo nas już się uzbierało 😉 ja jeszcze w łóżku, nie mam sily w ogole wstać. Pisałyście tu o badaniach- morfologia itd do zrobienia jeszcze przed 1 wizytą. I sie zastanawiam czy tez je zrobic bo mi przy zapisywaniu na wizyte nikt tego nie zlecil..
 
Ooo sporo nas już się uzbierało 😉 ja jeszcze w łóżku, nie mam sily w ogole wstać. Pisałyście tu o badaniach- morfologia itd do zrobienia jeszcze przed 1 wizytą. I sie zastanawiam czy tez je zrobic bo mi przy zapisywaniu na wizyte nikt tego nie zlecil..
Ja przed pierwszą wizytą żadnych badań nie robię. Za każdym razem dopiero po pierwszym spotkaniu lekarz zlecił przynieść wyniki na następną wizytę. Trochę tych badań w ciąży jednak jest więc wolę niech mi lekarz zleca co tam chce obejrzeć, bo tak to mogę o czymś zapomnieć.
 
Dzień dobry Dziewczynki ! 😘
Jak się macie dziś o poranku ?

Nazbierałam już dość fajna grupkę dziewczyn które chcą dołączyć do prywatnej grupy , dziś postaram się napisać do głównej moderatorki o jej utworzenie , bardzo prosze o podawanie nickow osob które chcą się dopisać :) . Proszę sprawdź czy Twój nick jest poprawnie napisany :

@Kasia.dobry
@annamaria321
@Naataaliaa
@Mika88
@pinnacce
@Fralex
@Kitsune
@beaunuage
@Paula94
@zolinka_
@Kinga1013
@PierwszaFasolka2020
@Lena049
@NevkaM
@Aurorah
@MatkaJoanna
@Ifi25
@kavangah
@Megi^^
@Inka.85

Ps. Proszę także o wybór jeszcze 2 osob na moderatorki , potrzebne są osoby które będą miały czas na forum :) wiadomo czasem może się coś wydarzyć , dlatego potrzebne są jeszcze dodatkowo 2 osoby :)
Zgłaszać się dziewczyny kto by chciał ;)
To jeszcze mnie proszę wrzuć do listy😉 ja bym mogla ale 1 wizytę mam dopiero za tydz a wiadomo jak to jest, nic się nic się nie wie...
Czesc dziewczyny, niesmialo witam sie i ja. ☺️ Mam 31 lat. Termin porodu wg kalkulatorow internetowych to 28-29.07.2024. Jest to moja pierwsza ciaza. Wizyta lekarska dopiero 6.12 ale jestem juz po teleporadzie z polozna gdzie mialam zlecona morfologię, mocz i inne badania z krwi.
Cześć! Ciekawe kiedy reszta dziewczyn z kresek przyjedzie? Dużo ciąż w tym miesiącu, ale co się dziwić zimno się zrobiło 😆🤣
Życzę nudnej ciąży. I tak szybko masz wizytę, ja cały miesiąc czekam.
Nie wiedziałam że położna może zlecić badania.
 
reklama
Ooo sporo nas już się uzbierało 😉 ja jeszcze w łóżku, nie mam sily w ogole wstać. Pisałyście tu o badaniach- morfologia itd do zrobienia jeszcze przed 1 wizytą. I sie zastanawiam czy tez je zrobic bo mi przy zapisywaniu na wizyte nikt tego nie zlecil..
Ja mialam infekcje intymna, w badaniach wyszlo, ze problem dalej jest mimo, ze mnie juz nic nie boli. Kolejna rzecz to TSH, moj wynik to 2,84 mlU/l. Polozna odpisala mi, ze jest to wynik nieco za wysoki jak na pierwszy trymestr ciazy i zebym zglosila sie na teleporade do lekarza ginekologa lub endokrynologa. Jestem na dzisiaj wieczor umowiona i bede to konsultować z nim. Czytalam, ze wynik do 2,5 uznaje sie za prawidłowy, dla wlasnego zdrowia psychicznego nie czytalam juz wiecej bo nie chce sie fiksować. Reszta badan wyszła dobrze.
 
Do góry