reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Moja ginekolog mówiła we wtorek że jeśli mam RH+ to nie muszę badać ale podobno przeciwciała się mogą zmienić więc sama nie wiem czy to badać czy nie.
No właśnie tez mam RH + i się pytałam w poprzedniej ciazy po co mam powtarzać ta grupę krwi jak przecież mi się nie zmienia , to powiedział ze przeciwciała się mogę zmienić i mam powtórzyć , ale może to zależy od lekarza..
 
reklama
No to z pewnością ja będę musiała zrobić . Robiłam 10 lat temu wyników na pewno już nie znajdę zatem musimy zrobić .
Ciekawe czy dziś szefowa będzie . Chciałabym z nią porozmawiać jaką decyzję podjęła
 
Od wczoraj ciągle się martwię tym, że serce nie biło ;( czy nie powinno już bić w 6w+5d? Potrzebuję chyba dodania otuchy ;(
nie chcę Cię dołować ani straszyć ale generalnie się mówi że w 6tc serduszko bije, nie wiem jaki jest możliwy najpóźniejszy czas na pokazanie się akcji serca, ja byłam w 6+1 i miałam, ale tulę Cię mocno i trzymam kciuki żeby u Ciebie się okazało że ciąża jest późniejsza i serduszko się pojawi na kolejnej wizycie ❤️
 
No właśnie tez mam RH + i się pytałam w poprzedniej ciazy po co mam powtarzać ta grupę krwi jak przecież mi się nie zmienia , to powiedział ze przeciwciała się mogę zmienić i mam powtórzyć , ale może to zależy od lekarza..
O a ja mam rh-, na szczęście mąż też. Pewnie będę musiała robić.... No nic zobaczymy co powie lekarz na wizycie w sobotę!
 
Czy wy też jesteście tak strasznie głodne???? Mój mąż się śmieje że zaraz zacznę jeść za dziesięciu a nie za dwóch choć i tak je się dla dwóch!!!! Nie wiem już co robić, próbuje zagłuszyć go woda, owocami, kisielem ale to nic nie działa. Pomaga tylko gula w gardle ale ona to na wieczór sie pojawia a do tego czasu to mogę cała lodówkę opróżnić. ... I to nie jest ochota na słodycze, po prostu jestem głodna 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
Czy wy też jesteście tak strasznie głodne???? Mój mąż się śmieje że zaraz zacznę jeść za dziesięciu a nie za dwóch choć i tak je się dla dwóch!!!! Nie wiem już co robić, próbuje zagłuszyć go woda, owocami, kisielem ale to nic nie działa. Pomaga tylko gula w gardle ale ona to na wieczór sie pojawia a do tego czasu to mogę cała lodówkę opróżnić. ... I to nie jest ochota na słodycze, po prostu jestem głodna 🤷‍♀️🤦‍♀️
U mnie w pierwszej ciąży jak i teraz mniejszy apetyt. Chociaż teraz przynajmniej nie chudnę. Smaka mam na cytrusy.
 
Witam, ja jeszcze terminu nie mam, na razie zbieram się żeby zrobić test, ale wszystkie objawy książkowo się pojawiły 😉
jeśli jestem w ciąży to spodziewam się 4 dziecia i to rok po roku z najmłodszym, który urodził się w Maju i karmimy się piersią 🫣
Strasznie się boję i w sumie to nawet nie wiem czemu czekam ze zrobieniem tego testu 😔
Według moich obliczeń od jedynego stosunku jaki ostatnio miałam termin wychodzi w lipcu, dlatego zdecydowałam się tu napisać 😅
 
reklama
Czy wy też jesteście tak strasznie głodne???? Mój mąż się śmieje że zaraz zacznę jeść za dziesięciu a nie za dwóch choć i tak je się dla dwóch!!!! Nie wiem już co robić, próbuje zagłuszyć go woda, owocami, kisielem ale to nic nie działa. Pomaga tylko gula w gardle ale ona to na wieczór sie pojawia a do tego czasu to mogę cała lodówkę opróżnić. ... I to nie jest ochota na słodycze, po prostu jestem głodna 🤷‍♀️🤦‍♀️
Ja też jem więcej niz przed ciążą, nie mam żadnych mdłości więc nic mnie nie powstrzymuje ;) smaka mam najbardziej na kwaśne, kiszoną kapustę i mandarynki. I piję wodę z cytryną w dużych ilościach :)
 
Do góry