reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Witam, ja jeszcze terminu nie mam, na razie zbieram się żeby zrobić test, ale wszystkie objawy książkowo się pojawiły 😉
jeśli jestem w ciąży to spodziewam się 4 dziecia i to rok po roku z najmłodszym, który urodził się w Maju i karmimy się piersią 🫣
Strasznie się boję i w sumie to nawet nie wiem czemu czekam ze zrobieniem tego testu 😔
Według moich obliczeń od jedynego stosunku jaki ostatnio miałam termin wychodzi w lipcu, dlatego zdecydowałam się tu napisać 😅
Dasz radę. Też karmie piersią tyle że już duża babeczkę 😂
Też wyliczam z terminu poczęcia bo przy jednym stosunku 🤷 to wiem kiedy a owulacja jak się okazało opóźniona o dwa tygodnie. Myśleliśmy że będziemy musieli dłużej starać się o drugie a szybko poszło ☺️
 
reklama
Czy wy też jesteście tak strasznie głodne???? Mój mąż się śmieje że zaraz zacznę jeść za dziesięciu a nie za dwóch choć i tak je się dla dwóch!!!! Nie wiem już co robić, próbuje zagłuszyć go woda, owocami, kisielem ale to nic nie działa. Pomaga tylko gula w gardle ale ona to na wieczór sie pojawia a do tego czasu to mogę cała lodówkę opróżnić. ... I to nie jest ochota na słodycze, po prostu jestem głodna 🤷‍♀️🤦‍♀️
Tak, ja też zauważyłam że jem więcej, chociaż czasem się hamuje 😋 u mnie muszą być konkrety inaczej się nie najadam, najlepiej jak jest mięso 😋
 
Dasz radę. Też karmie piersią tyle że już duża babeczkę 😂
Też wyliczam z terminu poczęcia bo przy jednym stosunku 🤷 to wiem kiedy a owulacja jak się okazało opóźniona o dwa tygodnie. Myśleliśmy że będziemy musieli dłużej starać się o drugie a szybko poszło ☺️
Karmić miałam zamiar i tak tylko do roku, no ale taka wiadomość pozmienia wszystko 😅
To zdecydowanie mój rekord w szybkości w zajściu w ciążę 🤣
wtedy to już na pewno nie wrócę do pracy, gdzie jestem zatrudniona, bo mój szef nie był zadowolony, że poprzednią ciążę byłam na zwolnieniu już od 12 tygodnia i raczej nie ucieszy się teraz
 
Karmić miałam zamiar i tak tylko do roku, no ale taka wiadomość pozmienia wszystko 😅
To zdecydowanie mój rekord w szybkości w zajściu w ciążę 🤣
wtedy to już na pewno nie wrócę do pracy, gdzie jestem zatrudniona, bo mój szef nie był zadowolony, że poprzednią ciążę byłam na zwolnieniu już od 12 tygodnia i raczej nie ucieszy się teraz
Doskonale Cię rozumiem
 
Witam, ja jeszcze terminu nie mam, na razie zbieram się żeby zrobić test, ale wszystkie objawy książkowo się pojawiły 😉
jeśli jestem w ciąży to spodziewam się 4 dziecia i to rok po roku z najmłodszym, który urodził się w Maju i karmimy się piersią 🫣
Strasznie się boję i w sumie to nawet nie wiem czemu czekam ze zrobieniem tego testu 😔
Według moich obliczeń od jedynego stosunku jaki ostatnio miałam termin wychodzi w lipcu, dlatego zdecydowałam się tu napisać 😅
Witaj. Ja też spodziewam się 4 dziecka!!! Pamiętaj że co by nie było będzie dobrze, ogarniasz trójkę to i z czwartym dasz radę!!!! Kiedy powinnas dostać @?
 
Jak tam z prywatna grupa bo ja ciagle czekam 😁
Ja dzisiaj pierwszy raz od dawna mam napływ energii, posprzątałam całe mieszkanko aż jestem z siebie dumna 🤣
Myśle ze dużo dała mi ta Xonovea bo biorę już 3 dzień i widzę poprawę, chodź z tylu głowy mam takie myśli ze jak jednak mdłości troszkę odpuściły to może jest coś nie tak. I dogodź tu kobiecie w ciąży 🤣
U mnie dzisiaj 9+0
 
Jak tam z prywatna grupa bo ja ciagle czekam 😁
Ja dzisiaj pierwszy raz od dawna mam napływ energii, posprzątałam całe mieszkanko aż jestem z siebie dumna 🤣
Myśle ze dużo dała mi ta Xonovea bo biorę już 3 dzień i widzę poprawę, chodź z tylu głowy mam takie myśli ze jak jednak mdłości troszkę odpuściły to może jest coś nie tak. I dogodź tu kobiecie w ciąży 🤣
U mnie dzisiaj 9+0
Też czekam ☺️ U mnie 7plus1. Póki co bez dolegliwości.
Ja to chyba nigdy nie posprzątam. Leniwa jestem, a teraz mam wymówkę 😈
 
Jak tam z prywatna grupa bo ja ciagle czekam 😁
Ja dzisiaj pierwszy raz od dawna mam napływ energii, posprzątałam całe mieszkanko aż jestem z siebie dumna 🤣
Myśle ze dużo dała mi ta Xonovea bo biorę już 3 dzień i widzę poprawę, chodź z tylu głowy mam takie myśli ze jak jednak mdłości troszkę odpuściły to może jest coś nie tak. I dogodź tu kobiecie w ciąży 🤣
U mnie dzisiaj 9+0
ta xonvea to złoto w tabletkach! 🥰 biorę od wczoraj dopiero ale jest niebo lepiej i wcale a wcale nie nie przeszkadza brak mdłości! 😝 Dla mnie może tak już zostać bo jakbym miała tak dalej codziennie się męczyć od rana do nocy to bym chyba zaczęła po ścianach chodzić :)

Co do prywatnej to musicie niestety dziewczyny poczekać na wiadomość z linkiem od aniaslu, to wpada w wiadomości 😘
 
jestem po rozmowie z szefową ostatecznie nie przedłuży mi umowy . Jak wygląda sprawa ze zwolnieniem na te kilka dni ? 5.12 mam wizyte , lekarz moze wystawic zwolnienie na 3 dni wstecz prawda ? tylko ze wypada weekend .. jak sie to ma gdybym chciała na jutro miec to zwolnienie oraz pon i wt ?

ktos wie moze jak wygląda sytuacja z rejestracja w urzędzie pracy ?
 
reklama
Do góry