reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Kraków

aim

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2016
Postów
1 960
Miejsce z tego co było pisane jest ustalone-największej ilości pasuje Bonarka.

A kiedy?

Mi pasuje od poniedziałku do piątku całe dnie (rano, popołudnie, wieczór) oprócz weekendów i piątku wieczór :)
 
reklama
Dla mnie Bonarka super, pasują mi poranki i popołudnia do 16 (tzn. o 16.00 musiałabym zwinąć się ze spotkania:)).
W tym tygodniu najbardziej pasowałby mi piątek, inne dni w tym tyg też wchodzą w grę, tylko nie wszystkie godziny;)

Dziewczyny, dawajcie znać:) Truskawja, Karuzela, Abed, Sylver, Zonagraja:)
Nie wiem czy kogoś nie pominęłam jeszcze z krk:)
 
Mi wyjątkowo jeżeli chodzi o ten tydzień to piątek po południu też pasuje.
 
to mi niestety nie pasuje w tym tygodniu bo mam gości, mi by pasowało od poniedziałku 29 maja :) o każdej godzinie i Bonarka jak najbardziej :)
 
Niech każda pisze, najwyżej będzie kilka mniejszych spotkań ;) bo pewnie żeby wszystkie na raz to się nie uda ani razu
 
Mi sroda pasuje na spotkanie, tylko o takich wczesniejszych godzinach, max o 14 musialabym sie zebrac ze spotkania:)

To co powiecie na srode?
 
Ok, super:) to dajcie mi prosze znac na priv dokladne namiary o ktorej i gdzie w bonarce:)

Abed pewnie uda sie zrobic jeszcze jakies spotkanie, moze nawet w dwupakach jeszcze:)
 
mam nadzieje :) bo ja od środy mam bratową i bratanicę :) w innym wypadku bym do was dołączyła :)
 
reklama
Do góry