reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Kraków

Na Wielickiej. A kiedy to nie wiem, jak nam dadzą termin, ale tam jest dość długie czekanie więc pewnie w październiku to będzie więc nawet nie liczę który to będzie tydzień życia ;)
 
reklama
Do końca 4 miesiąca życia. Czasem mówią że do 12 tygodnia, ale jak co to większe znaczenie ma u dziewczynek, to może do 12 której zdążyć u nich, a u chłopca można w tym 4 miesiącu jak co.
 
to na wielickiej prywatnie najbliższy termin 7 wrzesień to u nas będzie 11 tydzień, a na nfz nie mogę się dodzwonić ale pewnie nie szybciej :;:-/
 
Tydzień temu na NFZ tam był przełom września i października także teraz już na pewno październik
 
a mi w wypise z Ujastak napisali że usg bioderek nie refundowane z NFZ ...
ja robię w Centrum medycznym w Liszkach, bo mieszkam poza Krakowem, wszyscy mi polecali ( połozna, pediatra) termin mam na 1 września.

a ja mam pytanie, chusty czy któraś z Was może polecić kogoś kto dobrze uczy ? indywidualnie lub grupa? szukam czegoś, bo się chustowac będziemy
 
Na wielickiej na NFZ dziś byly.terminy na 5 październik. A wogole to przez 3 tyg lekarz ma.teraz i urlop i dlatego tak.
 
Karuzela z tego co wiem usg bioderek tak jak pisalas robi sie w 6-8 tyg. Ja robie u dr Cyrul, to jest zwietna specjalistka. Przyjmuje na wislnej i na ul zaczarowane kolo 5 diagnoza i diagamed. Chyba nie ma do niej juz terminow, ale moze maja tam innych specjalistow. Sprobuj zadzwonic.

Abed my z mezem (jeszcze w ciazy) bylismy na warsztatach chustonoszenia w centrum koala na zwierzynieckiej. Polecam. Tez mozna chyba umowic sie indywidualnie w domu:) juz nosze troszke mala w elastycznej, fajna sprawa:) w tkana jeszcze jej nie motalam:)
 
reklama
I ile jeszcze tego mm zjada?
U nas trochę problem z wiszeniem (takim nieefektywnym) na piersi, wieczorami też się wspomagam trochę mm. Strasznie chaotyczne to karmienie u nas narazie, a poza tym jeszcze nie mam pewności że dobrze przybiera. W środę wizyta u pediatry to może jak ponownie zobaczę że ładnie przybiera to wyluzuje :-)
Widze ze nie odpowiedzialam:) u nas caly czas karmienie mieszsne, z piersi ma malutko, mm ok 6 razy dzisnnie 70-90 ml zjada:)
 
Do góry