reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Praski, dobre ma opinie, odremontowany i mój lekarz tam pracuje. Ale skąd jesteś bab? Bo jak my z całej Polski zaczniemy pisać szpitale to raczej mało pomożemy ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Linoone mamy ten sam termin, może jednak przejdziesz do praskiego? ;) może nawet byśmy razem leżały :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka a jak twoja opinia i wrazenia z Karowej? Mocno sie nad tym szpitalem zastanawiam, jeszcze nad solcem a ostatnio to mi polecali woloska i praski haha. No i mam metlik w glowie :)
 
Bab w praskim jest bardzo mało porodów 3-4 na dobę, bo jest duża selekcja przy przyjęciu- donoszona, bez cukrzycy, bez zakrzepicy itd. Jeśli masz zdrową ciążę to bardzo polecany szpital, tym bardziej że mają odremontowany oddzial, dużo nowego sprzętu, a do tego wybór 3 dan na obiad w tym jedno wegetariańskie. (maja własną kuchnię) W czasie porodu w sali masz drabinki, piłkę, takie dziwne coś podwieszone do sufitu i przez to ze to zdrowe ciążę są to zachęcają do korzystania z tych przyrządów.

Często jak nie ma miejsc w innych szpitalach a zdrowa ciężarna pojechała np na karowa to odsylaja do praskiego, bo jest po prostu I referencyjnosci. I dużo pozytywnych opinii jest w internecie na temat personelu. Informacje o zzo, nacieciu krocza masz na rodzicpoludzku.pl

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol, dwóch moich lekarzy pracuje na Żelaznej, do tego mam tam 5 min samochodem. A praski to druga strona Wisły, no nie ma szans [emoji6] chociaż fajnie byłoby leżeć razem [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol dzięki za relację. U mnie kwestia tego czy potwierdzi się nadciśnienie czy też nie. Jeśli tak to tylko parę szpitali mnie przyjmie w tym z tych bliższych to Madalińskiego (gdzie nie bardzo chce trafić) lub Karowa.
W Praskim moja siostra miała operację ginekologiczną i też była bardzo zadowolona z personelu :)
 
reklama
Bab z Karowa znamy sie jak lyse konie. Od moich studenckich czasow kiedy lezalam na ginekologii
To juz byl moj 3 porod. Hmm nie wiem co Ci pisac. Porodowka jest bardzo spoko. Ale to tasma. Personel przemiły. Na temat sprzetu to wiadomo tu sa najtrudniejsze patologie i przypadki wczesniactwa. Po porodzie czasami trzeba odczekac zeby zwolnilo sie miejsce na poloznictwie.
Na poloznictwie personel super, w tym roku ro juz bylam na maksa zaskoczona podejsciem. Baaardzo wspierane jest kp, a przez to nie tak latwe jest dokarmianie mm. Raczej nie jest to dobrze widziane zeby sobie samemu wziac mm. Ale doradztwo i wsparcie Kp jest cudowne. Na oddziale sa doradcy laktacyjni, proponuja rozne metody sciagania i podawania mleka mamy jak sa problemy.
Sale sa male i jest dusznawo. Jedzenie wydaje mi sie rowniez bardzo ok.
Co tam wiecej. Nie ma zupelnie problemu ze znieczuleniem. Wrecz sami mowia zeby podejsc kiedy bedzie potrzebne. O ile jest mozliwe chca chronic krocze tj nie nacinac.
Jak jeszcze cos nie napisalam to pytaj
A no i trzeba pamietac ze to szpital kliniczny, czyli sa studenci i musisz wyrazic zgode zeby byli. Ale ja uwazam ze to wielki plus. Teraz ich nie miałam bo rodzilam w niedziele. Ale w pierwszym porodzie byla ze mna caly czas dziewczyna. Bardzo sie wczuwala i tlumaczyla
 
Ostatnia edycja:
Do góry