reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

No Szpital Praska z najgorszej rzeźni (taką miał opinie jak to na Pradze) jest teraz super. IP też bardzo fajna i laboratoria nowiutkie sprzęt elegancki.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Podobno w tym tyg dużo było pacjentek i wp były wypisy dlatego dopiero dzisiaj mogli mnie przyjąć.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie gdzie się zapisujecie na badanie bioderek? Słyszałam że terminy dość odległe i trzeba już się zapisywać. Kasiulka Twój brat coś poleca? Mi koleżanka radzi na lindleya.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapisalam do Szymona Pietrzaka na Okopowa 33 moj brat uwaza ze to najlepszy wybor. Ja ide prywatnie
 
Ostatnia edycja:
Kasiulka to jeszcze zdradz ile za usg zapłacisz, bo widzę że w soboty przyjmuje, to by mi pasowało.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mimo swoich przeżyć z całym porodem polecam woloska z całego serca. Położne MEGA, pomocne, miłe, takie z sercem. Lekarze tez ok.
Nie mam szpitalowi nic do zarzucenia. A mysle, ze z racji na moje przeżycia opinia jest bardzo obiektywna, bo teoretycznie mogłabym ich za cos obwiniać np za komplikacje przy znieczuleniu.
Ale naprawde... opieka na wołoskiej pierwsza klasa.
Pamiętajcie, ze IP położnicza a IP ogólna szpitala to dwie rożne bajki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie wiem czy oprócz mnie z Warszawy pozostał ktoś w dwupaku ale tak tylko informacyjnie chciałam napisać, że w razie czego na Solcu od 24.07 do 30.07 będzie remont oddziału położniczego. W związku z tym będzie zamknięty także jak coś to lepiej się tam nie kierować w tym czasie :) Tak mi dziś powiedziała położna z przychodni przyszpitalnej
 
Drobna aktualizacja. Solec zamknięty od poniedziałku 24.07 do 6.08.

Ostatnie przyjęcia w niedzielę do północy a ewentualne cesarki niedzielne będą się odbywać na innym oddziale.

Zmieniamy lokalizacje na praski bo tam mam się stawić w czwartek na ktg.
 
reklama
Bab praski polecam z całego serca :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry