reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

reklama
Dr Bohdan Dzwigała. On ma dyżur w poniedzialek, środę, pt i sb

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab koleżanka 2 lata temu rodziła w praskim, teraz na Solcu i z obu była zadowolona. Ja teraz już tak w pełni na trzeźwo, każdemu polecam Solec, w trakcie porodu, jak rozkręciły mi się bóle kręgosłupa, jęczałam i błagałam o cesarkę, już nawet zgodę podpisałam a teraz jestem mega wdzięczna że przetrzymali mnie i urodziłam sn, bo na.dzień dzisiejszy czuję się i wyglądam jak przed ciążą. I wiem na przyszłość, że ten okropny ból szybko sie zapomina :-)
 
Nika ale właśnie chodzi o to że Solec będzie zamknięty. ;) co do szpitala to teraz jest wyremontowany, położne super. Na patologii są starsze ale na porodowce takie mlodziutkie, nie sa znieczulone, co chwile sprawdzaja czy jest w porządku. Tak jakbyś miała je opłacone. :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja majac do wyboru, nie wiem dlaczego nie decydujecie sie na specjalistyczne szpitale poloznicze

Ja słyszałam, że na Karowej i Inflanckiej jest duże obłożenie i często odsyłają. Na Madalińskiego nie bardzo chce trafić bo ostatnio średnie opinie do mnie dochodzą. Do Zofii to wiadomo, że nie ma co sę pchać :) a chyba jeszcze jest bielanski ale to daleko ode mnie.
 
Na Madalińskiego większość ekipy lekarzy zwolniła się bo nie mogli porozumieć się z nowymi władzami szpitala i chyba do Pruszkowa przeszli. Moja gin mówiła że jest dobra opieka w Orłowskim, ale warunki kiepskie...
 
reklama
Korzystała któraś z was z doradcy chustowego? Chodzi mi o babeczke która by przyjechała do domu i nauczyła mnie jak wiązać. Bo tak szukam, ale nie wiem zupełnie kogo warto wybrać, a i ceny za taką zabawę są różne.
Polecacie kogoś konkretnego? [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry