reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Tez wam dam znac bo mielismy kiepska noc, stan podgoraczkowy, bolal brzuch... wczoraj byl u tesciowej i nie wiem czy sie czyms zatrul czy to poszczepienne
 
reklama
Juz wszystko jasne, kupa na pol plecowi to nie wodnista, wczoraj byl z tesciowa i tyle razy jej mowilam zeby mu pic dawala, a pewnie tylko go karmila, on pewnie chcial "jesc owoce" aby sie po prostu napic... teraz zupelnie inne dziecko. Ma 37 stopni ale spokojnie spada w tym momencie.
 
U nas nocka też kiepska i też problem zoladkowy.
Czy któraś z was składa wniosek o ten warszawski bon żłobkowy?
 
Bab no u mnie nieaktualne, ale zawsze warto wypelnic, jak cos to powiecie ze nieaktualne to dadza bon nastepnej osobie.
 
Mi bardziej o papierologie chodziło. Dzis muszę go złożyć bo wydaje mi się że do końca sierpnia można składać ale nie mogę teraz znaleźć tej informacji i już sama nie wiem.
 
A do tego nie trzeba mieć umowy ze żłobkiem prywatnym podpisanej? I zrezygnować z miejsca w państwowym. Więcej nie wiem :)

To jak że spotkaniem, ktoś będzie?
 
reklama
Do góry