reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

U nas tez to samo!
Chociaz jeszcE ma odruch, zeby najpierw mi pokazać co znalazł i dopiero potem do buzi [emoji23]
 
reklama
Ola to u nas na odwrót najpierw do buzi a jak się spojrzę to wyciąga i pokazuje co to :)
Bab u nas też przynoszenie mamusi, np żołędzie tyle że pojedynczo :) że zmywarki mi tak naczynia podaje, po jednej sztuce :) na reszcie koniec schylania :)
 
Misia, hehe, to u mnie wyciąga zawsze sztućce ze zmywarki i wkłada do szuflady. Nie ważne czy czyste czy brudne, jak tylko otworzę zmywarkę to od razu robi porządki. ;)

Mój też mi daje listki i jakieś gałązki. Albo papierki ;)
 
To moj otwiera szafe, wyciaga moje ubrania (,sukienki lub spodnie najlepsze) i zanosi do kosza na brudy...
A z paszcza to wklada szybko abym nie widziala a jak zobacze to ucieka abym nie wyjmowala, rzadko kiedy pokaze co tam ma.
 
reklama
Dziewczyny mialam nadzieje ze sie jakos udalo nam sie spotkac. No ale teraz pogoda gorsza, jesli juz to jakas sala zabaw. A druga sprawa to ze juz u mnie 39 tc wiec wiecie turlam sie.
 
Do góry