reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipcowe mamy z Wrocławia

Z racji cesarki na pewno będe miała znieczulenie. zastanawiam sie tylko jakie.
Niby lepiej zewnątrzoponowe , ale boję się trochę tego(pisałam wczesniej już o tym znieczuelniu), bo od razu zobaczę dzidzię, ale ze mnie taka panikara,że chyba w moim przypadku lepiej egzamin zda narkoza.

Wczoraj widziałam się ze znajomą , która niebawem ma rodzić. To jej kolejne dziecko i wszytskie rodziła natralnie.Mmówi ze nie potrzebuje żadnego znieczulenia, bo jej to lekko idzie. Szczęściara.

Dzieki za słowa otuchy. Ale jak człowiek sie denerwuje, to zaraz sobie najgorsze wyobraża.
 
reklama
Ja się cały czas łamię nad tym znieczuleniem i zbieram opinie.

Tak właściwie to nie wiem jak będzie wyglądął mój poród i czy będzie mi to potrzebne bo może też pójdzie głodko i niepotrzebne zamieszanie z tym znieczuleniem. Siostra mojego Mariusza miała cesarke i znieczulenie zewnąrtzoponowe. Wcale nic nie czujesz i nie widzisz bo zakrywaja Cię od pasa w dół parawanikiem ale jesteś świadoma. To prawda że jest to lepsze od narkozy bo możesz zobaczyć maluszka zaraz po urodzeniu ale chyba lekarz musi zadecydować jak dla Ciebie będzie najlepiej.

 
Ja też zapytam lekarza ale teraz jeszcze za wcześnie. Idę na wizytę 23 marca i chyba już zacznę robić listę pytań.

 
Cześć Brunetko

Bądź dobrej myśli na pewno wszystko jest w porządku.

Ja teraz umówiłam trochę wcześniej bo na 15:30 (23-03-05). Póżniej jest tam straszny młyn. Musze w tym miesiącu zrobić trochę badań. A czy Ty robisz badania na Hirszfelda? Ja na razie tam robię

 
Wiesz ja właśnie się zastanawiam czy nie zrobić badań gdzieś w innym miejscu.

Też w tym miesiącu mam obciążenie glukoza i do tego elektrolity, przeciwciała anty D
( musze je robić bo mam grupę krwi minus 0) no i oczywiście mocz i morfologię.


 
Elektrolity każdy musi robić to jest sód i potas w surowicy. Ze względu na grupę krwi to tylko przeciwciała. chyba się dzisiaj wybiore do przychodni i zapytam o ceny badań.
Zwolnienie lekarz wystawia mi przy każdej wizycie czyli co miesiąc.


 
Cześć brunetko ;)!
Właśnie przeglądałam wcześniejsze wiadomości i wyczytałam że też mieszkasz na Psim Polu :D.
Czy zastanawiałaś się już nad wyborem szkoły rodzenia?
Czy masz już jakąś wybraną?
Pozdrawiam :)
 
Hej brunetka :laugh:!
Jeszcze mieszkam jeszcze (wrkótce przprowadzka do Oleśnicy) na Psim Polu, a dokładniej na Zakrzowie.
Ja myślałam nad szkołą rodzenia Sage femme p. Joanny Syrek Rawiak, bo pracują tam ponoć położne ze szpitala przy ul. Kamieńskiego, a ja planuję właśnie tam rodzić (lub ewentualnie w Trzebnicy) Oni tam orgnizują kursy weekendowe i jeżeli chcę chodzić z mężem do szkoły rodzenia to wybór mam ograniczony! :)
Myślę że w Twojej sytuacji warto dowiedzieć się czy jest możliwość uczesniczenia tylko na niektóych zajęciach, bo skoro masz mieć cc to rzeczywiście nie ma potrzeby uczyć się parcia, oddechu i itp. :)
Pozdrawiam
 
reklama
Cześc Dziewuszki!
Nie miłam jak pisac bo odcięto mnie od komputerka, ale i tak miałam co nieco do roboty to nie miałabym kiedy. Ja mieszkam też dokładnie na zakrzowie. Wprowadziłam się tez jakieś 8 lat temu, kiedy już znajomych miałam zupełnie z innej strony miasta, z sepolna, biskupina. I tu w sumie nikogo nie znam.
Zpisałam się do tej szkoły na zawidawiu. Widziałam jak wyglądaja zajęcia i podobało mi się i położna też do rzeczy. zaczyna na początku maja i chopdze do samego końca czyli do dnia porodu. Tak się zastanawiam czy będe ruchawa, no ale może dzieki szkole wlasnie bede.
Co do tych elektrolitow to ja nie miaklam nic takiego robione ::)trzeba miec na to skierowanie czy mona powiedziec przy pobieraniu... :p
 
Do góry