reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej Ewunia - ja zaczynam piąty miesiąc i w zależnosci od pory dnia mam więcej o 4-5,5 kilogramow.

Brzuszek juz pięknie wystaje i generalnie jak nie zaloze bardzo luźnego sweterka - widac ze jestem w ciąży :laugh: Ale reszta ciala chyba sie trzyma, tyje tylko brzuszek i piersi. Moze dlatego ze chodze na gimnastyke ciążową - bardzo sobie ją chwale.
 
reklama
Anitko ide dzis na wizyte ale to co napisalas uspokoilo mnie :)Wizytke mam wieczorkim ale oczywiscie juz wysiedziec nie moge ::)Naszczescie mezulo mnie zachwile zabiera na zakupy,jade szukac spodenk ciazowych z jeansu,kolezanka ma sliczne i ja chce takie same ;D
 
Elfiko ja tez mialam takie uplawy i mowilam o nich lekarzowi, bo wystraszylam sie, ze to wody mi sie sacza, lae lekarze mi mowili, ze to napewno nie wody, ze to normalne. Taki wlasnie rzadki, przezroczysty plyn.
 
dzieki kochane za te slowa otuchy, ja mam wizyte w czwartek to tez wspomne o tych uplawach ale juz sie tym tak nie martwie.
Dzisiaj mialam ciezka noc bo nogi mi strasznie cierply i nie moglam spac :(
Niestety te dolegliwosci sa normalne i dlatego jakos musze z tym zyc :)
dzisiaj jade z wizyta do 2 letniego chrzesniaka mojego meza i bardzo sie ciesze na te odwiedzinki bo dzidzia jest slodki :)
Pozdrawiam i zycze milego dnia :)
 
Gazelaczku, ja przytylam dopiero 2.5 kg choc brzusio mam juz dosc pokazny. Czy to nie za malo na 19 tyg??

Milego dnia!!!!!!!
 
Ewunia, nie przejmuj się tym tyciem (a raczej nietyciem :) Ja też jestem w 19 tygodniu, a jak narazie przytyłam 3 kg a brzusio zaczął mi trochę wystawać dopiero jakiś 1-2 tyg. temu. Jak jestem w swetrze, to go prawie w ogole nie widać, więc jak ktoś jest niewtajemniczony, to się niczego nie domyśla. Ale jak mierze się w talii, to przybyło mi już 10 cm.
Elfiko ja też mam takie upławy. Lekarka mówiła, że to normalne, jeśli wydzielina jest biała i nie ma nieprzyjemnego zapachu :)
 
ech do wizyty u lekarza został już tylko tydzień a ja juz w miejscu nie moge usiedzieć :-)
nie moge sie zaklimatyzować na tym nowym forum.... ale mam andzieje, że niedługo to sie zmieni :-) może jest i łądne ale takie... niewygodne :-)
 
Asiolku, zgadzam sie z Toba, to nowe forum jest dla mnie jakies nieczytelne... ale coz przyzwyczajenie druga natura czlowieka stad te nasze "problemy"... :)
Ewuniu, ja na razie nie przytylam jeszcze, na poczatku schudlam jakis kilogram choc w ogole nie mialam mdlosci i w koncu zaczelam sie odzywiac racjonalnie tzn inaczej niz przed ciaza, kiedy o sniadanieu potrafilam przypomniec osbie jak wrocilam do domu, a obiad o 21 byl norma... w sumie jem wiecej, regularnie, ale na wadze nic nie widac, brzuszek wystaje, ale niewilele, w pasie przybylo ok 10 cm, ale wczenisje mialam zawsze plaski, wiec teraz jest po prostu lekko wystajacy i zniklo wciecie w talii, nikt nie widzi ze jestem w ciazy, nawet jak mam obcisla bluzke... tylko w spodnie materialowe sie nie mieszcz4e, chyba ze biodrowki... no i biegam w spodniczkach...

ja tez mam lekarza w przyszlym tygodniu, ale usg bede miala na poczatku marca, a juz nie moge doczekac sie nowych zdjec mojej dziecinki....
 
Witam
Nie bylo mnie u Was chyba z miesiac jak nie lepiej.
Pewnie nawet mnie nie pamietacie.
Jestem lipcowka,mam termin na 4 lipca i w niedizele zaczal mi sie 19 tydzien :)
widze,ze zmienil sie wizerunek tej stronki-wolalam stara.
zycze powodzenia a w szczegolnosci" elfiko"-mam nadzieje ze juz ok :)

Dzies mam wizyte u gina na 17:30 i bede widziala sie ze swoja dzidzia,
bo mam miec usg.
ostatni raz widzialam ja w 12 tygodniu wiec bardzo sie stesknilam ;)
pozdrawiam pa
 
reklama
Gosiu bardzo mi sie spodobało swierdzenie "dziś sie widze ze swoją dzidzią" jak to fajowo brzmi :-) ja też chce sie widzieć ze swoją Dzidzią :-) ale my mamy spotkanie za tydzień ihihihih... już niebedemówiła, że ide do lekarza - bo przecież tak serio to do niego akurat nie ide tylko zobaczyć sie z Dzidzią a on tam po to aby nadzorowac przebieg spotkania ihihihihi
 
Do góry