reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

czesc lipcowe mamusie :)
Bylam dzisiaj u lekarza i z dzidziusiem wszystko ok :)
I wiecie co? wazy ta moja kruszyna az 600gram!!!!
Pan doktor powiedzial ze to duzo jak na 19 tydzien :)
Serducho puka , a dzidzia wywija, niestety plec nadal tajemnica :(
nastepna wizytka za trzy tygodnie, a teraz nadal siedze w domku :)
dzisiaj sobie kupilam gazetke TWOJE 9 MIESIECY , fajna, duzo porad i ciekawych artykulow, polecam :)
A jutro na przymiarke do mamy - bedzie mi szyla spodnie :)
 
reklama
sylwia79 jesli chodzi o te ubranka to zagladnij na stronke www.mayacormier.com.pl moze tam cos dla siebie znajdziesz.
Ta stronke znalazlam w gazecie dla ciezarnych wiec moze cos sie przyda, pozdrowionka :) ;D
 
elfiko, dzieki za stronke... faktycznie chyba jedyna kolekcja wiecorowa dla ciezarowek... musze sie wybrac do galreii mokotow i podpatrzec jak sa szyte, najlepiej z mama bo to ona ma mi szyc...;)
 
Dziewczynki dn\bajcie o siebie i dzidzie i myslcie pozytywnie, bo martwienie sie nic nie pomoze tylko moze zaszkodzic... co do seksu to ochote i mam ale sily nie mam ;( a co do snow to mam ciagle jakies koszmary brrr... potem reszte nocy nie moge spac...
moje walentynki spedze sama bo moja Poloweczka bedzie remontowc pokoj mlodszej siostry, wiec nie wiem czy go chociaz zobacze :(

mam pytanko czy na usg lekarz mowi wam ile ma malenstwo "wzrostu" czy tylko wage? bo ja mam rozne wymiary skladowe ale nie mam nigdzie ile cm ma maluch, tylko tyle wiem ile w ksiazkach pisza ze powinien miec w danym tygodniu...
 
lekarz mowi mi ile dzidzia ma wzrostu od czubka glowki do pupci bez nozek mial dzis20,5cm:)
zapytaj lekarza bo on napewno mierzy , a brzuszek mojej dzidzi mial dzis 130mm obwodu wiec taki grubasek rosnie :)
 
dzieki za info, ja mam usg dopiero w marcu.. :( ale tak ciagle mysle o roznych takich rzeczach...hihi jakbym nie mial co robic... ale kiedy to takie przyjemne...
na dzisiaj juz koniec kompa bo mi oczy chyba juz wyszly na wierzch... ::)
 
reklama
Rety jaka ja jestem zmeczona-zmeczona rutynowymi,codziennymi obowiazkam ::)Tak strasznie nie mam ochoty robic sobie sniadania,sprzatac a nawet zajmowac sie synkiem-pierwszy raz dopadl mnie taki len(albo dolek psychiczny?! :()Ile ja bym dala zeby ktos choc caly jeden dzien zajol sie Dorianem.Strasznie ciesze sie na ten nasz walentynkowy wyjazd,moze tam troszke odsapne...Tylko jeszcze by mi sie tam jakas niania przydala zebysmy z mezulkiem wolne wieczory mieli ;).Bo u nas celibacik byl na razie :pNa poprzedniej wizycie doktorek zabronil...a teraz jak juz mozemy to sil nie mamy :mad: :-[
 
Do góry