reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Jak bedziesz mic najnowsze to odrazu tam zamieszczaj,jak mi sie uda to tez tam zamieszcze.Tylko ze moje nie sa tak wyrazne bo ja ze wydruku robie zdjecie telefonem,przesylam ...i dale j przesylam...i dopiero umieszczam :p
Ale zemnie gapa to teraz sprobuje fote aparatem zrobic moze wyrazniejsze bedzie...
 
Dziekuje Ewuniu!!!!!!!!! :)

A wiecie,ze dzisiaj rano myslalam o tym aby zalozyc galerie zdjec usg?? Wchodze do was a tu Ewunia ma zdjecia :)

A teraz mykam bo musze cos w domku porobic :) Do pozniej
 
:-) jeżeli chcesz coś zrobić zrób to... im dłużej bedziesz zwlekać tym zadanei bedzie trudniejsze:-)
 
Ja tez dzisiaj nie w formie. Siedze sobie w domku na takim 2-dniowym, przeziębieniowym zwolnionku, ale musze pisac raport do pracy i jakoś nie mam polotu.. Co gorsza czytalam, ze cisnienie leci u nas i do niedzieli ma byc jeszcze gorzej. W takiej sytuacji moja analiza o ubostwie w Polsce bedzie chyba jeszcze bardziej pesymistyczna niz to powinno wynikac z danych  ;) Ale postanowilam dzisiaj skonczyc, zeby od jutra juz tylko sie obijac. Tra la laaaa....  ;D
 
Ewunia ja tez chcę oglądnąć twojego Bobaska :) rklaudia@poczta.onet.pl
No i gratulacje dla Asi!!! Super uczucie, no nie?
Moja Dzidzia dzisiaj w nocy tak się wierciła, że od 3 do 5 nie mogłam spać.
A ja jestem zła, bo moja lekarka robi mi usg przy każdej wizycie, ale nie ma drukarki, no i nie mam jeszcze żadnego zdjęcia :(
 
Wlasnie zauwazylam, ze cale forum babyboom zawiera ponad 10,5 tysiąca wiadomosci, a nasz watek - ponad 1,5 tys. No i szybko obliczylam ze zajmujemy tu 15% miejsca! A to oznacza, ze nasze maleństwa mają bardzo gadatliwe mamusie, hi hi  :laugh:
 
Czesc dziewczyny.
przepraszam,ale nie jestem w stanie pisac bo nawet nie zdazylam przeczytac co pisalyscie tyle klikacie.
ale wiekszosc przeczytalam i odpisuje:
Ewa-ja tez bym chciala zobaczyc Twoja Dzidzie jesli mozesz mi przeslac:gienia22@o2.pl

Asiolek-jak usg?
ja widzialam sie z Dzidzia i jest cudowna i pomachala nam(mi i mezowi)i ma takie koffane paluszko i piety hihii
nagralam cale usg na kasete VHS :)

Klaudia-ja tez dluzej niz do 8:00 nie pospie :mad:nie umie bo sie budze i koniec
Napisz prosze cos wiecej o aerobiku.ja bym chciala cwiczyc bo sie zapuscilam i czuje ze sie poprostu zastalam.
mam potrzbe ruchu chociaz mam lenia.
ale chciala bym w gdzies z innymi bo sama to ja nie umie i nie mam mobilizacji a z kims to co innego.
ale u mnie to chyba nie ma takich klubow.poszukam ;)

Apropo-kupilam sobie wczoraj 2 bluzki:
jedna-z bawelny,cienka,czarna,z kapturkiem i na dlugi rekaw-super i to nie ciazowa a super lezy za 40 zl
druga-bluza z kapturem (nie bardzo gruba)i takim sciagaczem na dole jak golf przy spodniach ciazowych.
napewno wytrzyma do konca ciazy.kupilam ja nowa ale w defekcie(ale skazy nie znalazlam)za 8 zl :psuper jest

Jesli chodzi o miesiace ciazy to w ksiazce "w oczekiwaniu na dziecko"sa rozpisane miesiace ciazy w ten sposob:
1 miesiac-1-4tc
2 miesiac-5-8tc
3 miesiac-9-13tc
4 miesiac-14-17tc
5 miesiac-18-22tc
6 miesiac-23-27tc
7 miesiac-28-31tc
8 miesiac-32-35tc
9 miesiac-36-40tc
i tego sie trzymam a dzis mam 19t i 6 dzien a wiec 5 miesiac :)
 
Ewuncia bende bezczelna i zrobie cos na wlasna reke,abysmy wszystkie mogly zobaczyc bo zdjecia superowe:)
 usg Ewunci
Stopki+i+Dzidzia+%28+USG+%29.JPG

Stopki+i+Dzidzia+%28+USG+%29.JPG

Stopki+i+Dzidzia+%28+USG+%29.JPG
 
reklama
czesc ... mala przerwa w pracy... :)
super pomysl te zdjecia z usg, juz sie nie moge doczekac swojego, a to dopiero na poczatku marca...
gazeleczku, dzieki za linki  ;D
 
Do góry