reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Gosia, jak nie ma u Ciebie żadnych klubów, to zawsze możesz sobie kupić jakąś kasetę video z ćwiczeniami np.Jane Fondy i ćwiczyć w domku przed telewizorkiem. Z tego co pamiętam, to jest nawet kaseta Fondy z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży :) Powodzenia
 
reklama
ja tez kiedys cwiczylam z kasetami... i naprawde sie mobolizowalam,ale kiedys to mialam silna wole, a teraz mam lenia... ;D
 
Teraz sie uda ;DMam nadzieje Ewunciu ,ze nie bedziesz na mnie zla?
USG EWUNCI
5309890_d.jpg
 
O rany, jaka śliczna Dzidzia!!! Ewunia, to moja pewnie też już taka duża. Chyba się nie doczekam tego mojego usg 22 lutego :(
 
reklama
Kurcze, a mi się kończy urlop :( No i miałam takie wielkie plany, co ja to nie zrobię w domu. No i niestety niewiele z nich wyszło.
Ale z drugiej strony fajnie, że już piątek. Całe dwa dni tylko dla mnie i mężusia :) Cały tydzień jakoś tak się mijaliśmy, bo przychodził wykończony z pracy, a potem jeszcze coś tam robił na komputerze, no i prawie w ogóle nie gadaliśmy :( Nie chce mu truć nad uchem, to przynajmniej do was się wyżalę :) Ale na szczęście sobota i niedziela jest tylko dla nas :) Zero gości, więc znowu pewnie nawet łóżka nie zaścielimy, tylko dwa dni w nim przeleżymy (w trójkę z Bobasem) :) :) :)
 
Do góry