reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dwa tygodnie temu robiłam test, wyszedł pozytywny, w środę byłam u lekarza ale nie był w stanie jeszcze stwierdzić ciąży, zrobiłam kolejny test także wyszedł pozytywny. Mam nadzieję, że to ciąża bo tak długo na nią czekałam.Mam sporo objawów: nudności, obrzmiałe piersi, zawroty głowy, zgagę. Lekarz stwierdził u mnie torbiela, mam nadzieję, że to nie zafałszowało wyniku testu. Jak dobrze pójdzie to będę rodzić w drugiej połowie lipca. Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie, zwłaszcze te niepewne.
 
reklama
Czesc Mamusie!
Ja w poniedzialek ide do lekarza i moze w koncu
bedzie widac dzidzie,bo na ostatnim usg lekarz
nie znalazl plodumale stwierdzil,ze jestem w ciazy.
powiedzial,ze moze byc za wczesnie,zeby bylo widac.
Już nie moge sie doczekac...:(
Pozdrawiam Wszystkie przyszle Mamusie!!!

A jesli chodzi o objawy,to:
jem jak swinka,troche mnie mdli i raz wogole nie moge patrzec na jedzenie a innym razem sie opycham.
Poza tym mam lekkie bole jak przy miesiaczce,kreci mi sie w glowie
i zaczyna mnie lapac sennosc tak kolo 15 godziny.
STRASZNE!!!
A tak poza tym super!!!
Ciesze sie chociaz to nie planowana ciaza... :wink: :wink:
 
zapomnialam dodać,że jestem strasznie nerowa ostatnio i sie na byle co zloszcze...nie lubię tego u siebie :roll:

moj numer GG:5846764
 
Witam wszystki lipcowe mamy !!!!! :lol:
cieszę się ,że jest taka stronka i można wymieniać swoje spostrzeżenia, obawy..itd. tymbardziej(tak jak to jest w moim przypadku)jest to pierwsza ciąża...od czasu mojego ślubu(a w grudniu będzie to rok) staraliśmy się z mężem o dzidziusia, ale niestety nie przynosiło to skutków :( zaczęliśmy myśleć o wizycie u jakiegoś specjalisty, aż tu nagle taka niespodzianka :p okresik się spóźniał (czego nigdy do tej pory nie było) no i zrobiłam teścik- nawet dwa razy.. pokazały się dwie kreseczki..jestem bardzo szczęśliwa. Z moich wyliczeń wychodzi ,że rozwiązanie ok 9 lipca, ale u lekarza jeszcze nie byłam więc mam jeszcze troszkę obaw :( czasem martwię się , czy na 100% jestem w ciąży. Wizyte mam dopiero na piątek - bo moja gin. stweirdziła,że wcześniej to i tak nie wiele można zobaczyć..no i tak siedzę sobie i czekam kiedy to nastąpi..czasem mam mdłości, a czasem siedze pół dnia na ubikacji..nie wiem, czy to normalne? piszcie babki co u Was, jak to wszystko mija :) i trzymajcie się wszystkie cieplutko..a mam jeszcze jedno pytanko do bardziej doświadczonych, co z seksem w czasie ciąży, czy to aby nie jest niebezpieczne? pozdrawiam
 
Czesc Babeczki!
strasznie fajnie, ze nas tu przybywa :D :D co do pewnych niedogodnosci to hm...jak na razie jest lepiej niz za pierwszysm razem :) tylko kreci mi sie w glowie, mam ochote na kapuste kiszona (za pierwszyym razem byly to ziemniaki-w kazdej postaci) spac mi sie chce okrutnie i tez bywam rozdrazniona...poza tym jest swietnie :D :D mrtwie sie tylko troszke o mojego synka ma dopiero 10 miesiecy i ta druga ciaza jest dla nas duzym zaskoczeniem (ale radosnym :D :D ) tyle tylko ze chcialabym Temu Maluszkowi(ktory wlasnie czolga sie pod stolem) zapenic jak najwiecej czulosci i tak bardzo sie boje by nie poczul sie odtraconygdy juz drugiemalenstwo sie pojawi w nazym domku.Mam nadzieje ze jakos sie to nam wszystko pouklada :wink: a narazie jesli tylko bede potrafila sluze Wam pomoca
serdecznie Was pozdrawiamy :D trzymajcie sie cieplutko bo zima idzie no i piszcze co sie z Wami dzieje

 
Witam serdecznie wszystkie kobietki.Mam synka który ma 19 miesięcy i zdaje się ze 27 lipca będzie mieć juz rodzeństwo.Bardzo chciałam aby synek miał brata lub siostrę(bo ja jestem jedynaczką i zawsze z tego powodu troszkę cierpiałam)ale kiedy w czoraj okazało się że najprawdopodobniej jestem w ciąży troszkę mną zachwiało.Cieszę się i jednocześnie boję -jak ja sobie poradzą z 2 szkrabów,no i jak ten fakt przyjmie starszy synek?!Ale staram się być dobrej myśli,jakos to będzie mam nadzieję,Dorianek w końcu jest coraz starszy i bardziej samodzielny...
Moja ciąża narazie objawia się lekkimi mdłościami,zawrotami głowy i ogromną sennością.Zupełnie inaczej niz przy pierwszej ciąży i całe szczęście bo w tedy przeprowadzałam cało dniowe jednostronne rozmowy z muszlą klozetową :) bo cały czas wymiatowałam.Pozdrowionka dla wszystkich ciężaróweczek :D
 
Ja tez do Was dołączam, termin na 2 lipca. Na razie samopoczucie w kratkę, a.le już jestem po USG i z dzidzią wszytko dobrze, więc te dolegliwości mogę znieść. To będzie moja pierwsza pociecha.
Magda
 
Czesc Dziewczyny!!
Jestem po wizycie u gina i usg...
na zdjeciu wyszla mala biala kropeczka.to moje malenstwo :p :p

U mnie w pracy juz wiedza.
musialam powiadomic,zeby mnie przeniesli do lzejszej i bezpiecznej pracy bo pracuje na lini produkcyjnej i w pomieszczeniach zagrozonych oparami chemicznymi(a to szkodzi dzidzi)
Jutro bede wiedziala czy i kiedy mnie przeniosa no i gdzie

Moje objawy:
-okropne bole glowy
-opuchniete i bolace nogi
-zjadanie wszystkiego(slodkie i slone)w duzych ilosciach
-czasem bole brzucha(lekkie skorcze)
-mam wielki brzuch i ciasne spodnie(ale waga caly czas ta sama-dziwne!)
-wiecznie chce mi sie spac...

A jak u was?
dlaczego tak malo piszecie?
pozdrawiam Mamy i fasolki

gosia22 i Kropeczka(w brzuszku)
 
Dziewczyny czasem wchodze na inna stronke,tam na lipcowym duzo wiecej sie dzieje.teraz mierzymy sobie brzuchy na wysokosci pepka...
te forum jest na noworodku
 
reklama
Witam Was wszystkie lipcowe mamusie, razem z brzuszkami!!
Ja mam termin okolo 10 lipca, przynajmniej z moich obliczen... Co na to lekarz - nie wiem, bo jeszcze nie byl w stanie mi na 100% nic powiedziec...
Chcial, zebym przyszla do niego prywatnie na USG, ale nie poszlam. A to dlatego, ze w najblizszy poniedzialek mam kolejna wizyte w przychodni i tam bede sie domagac USG. Za darmo..... :)

Moje dolegliwosci typu wymioty i dosc mocne bole podbrzusza juz jakby minely, za to pojawilo sie tak niesamowite zmeczenie w godzinach poludniowych, ze bez drzemki ani rusz... :) wlasnie spogladam na lozeczko... :)

Caluje was wszystkie mamusie w sam srodek brzucha!
Dawajcie znac co u was slychac! Koniecznie!
 
Do góry