reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej Blondi! Nic się nie martw bo u niektórych dziewczyn serduszko na USG widać dopiero w 7-8 tygodniu. Ja zamierzam iść do gina właśnie w tych okolicach (jak na razie zaczął się 5 tydzień). Dziś zrobiłam 2 test i też pozytywny. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :wink:
 
reklama
Czesc Dizewczyny!!!
Blondi-niczym sie nie martw.
Umnie na poczatku wogole nie umieli znalezc plodu ale poszlam za tydzien i juz byl.
Z obliczen wychodzilo na 6/7 tydzien a na usg wyszlo ze 4/5 wiec co do obliczen i usg to nie jest to takie na 100%
Trzymam kciuki.

Dziewczyny jakie mialyscie pierwsze badania?
mnie lekarz wyslal na morfologie,mocz i USR
tylko ja nie wiem co to jest te USR i na czym polega
jak znacie odpowiedz to napiszczie prosze

caluje fasolki i mamusie
gosia22 i kropeczka
 
Dzieki kobitki trochę mnie uspokoiłyście...
już się bałam, że coś jest nie tak..
we wtorek mam iść znowu na usg i zobaczymy co mi lekarz powie.
A odnośnie badń - to nie miałam jeszcze skierowania na nie..
myślę, że w tym tygodniu wszystko się wyjaśni.
Pozdrawiam Was wszystki bardzo cieplutko i całuje
Marta
 
Prawdopodobnie jestem w ciazy, do lekarza wybieram sie jutro i w zwiazku z tym mam stresika :D . Z moich obliczen wynika ze bede lipcowa mamcia, mniej wiecej polowa miesiaca :)Maluszek bedzie raczkiem tak jak tatus :D Test robilam poltorej tygodnia temu i wyszly dwie kreski, mam tylko nadzieje ze lekarz jutro to potwierdzi.Trzymajcie sie cieplo w te zimne dni, pozdrawiam :)
 
ja jestem w 6 tygodniu. do lekarza poszlam w 4 ale zaraz mnie wyslal prywatnie na usg. pomyslalam idiota. we wszystkich poradnikach jest napisane ze cos widac i isc na badanie najlepiej w 9 tygodniu. chcial mnie naciagnac. postanowilam zmienic lekarza. jeszcze nie bylam i nie robilam zadnych badan ale mysle ze pojde w 8 tygodniu. termin obliczylam na poczatek lipca. pozdrawiam wszystkich. moje dolegliwosci: prze 1 miesiac okropne bole brzucha. teraz ok ale tyje i mam zaparcia, pa
 
Witajcie Mamuśki!!!
Co tam u Was dobrego słychać?
ja jutro idędo lekarza- i mam nadzieję ,ze wszystko będzie ok :) i że moje maleństwo podrosło od zeszłej wizyty, no i że zobacze jutro serduszko.
Pracujecie jeszcze wszystkie? bo moja lekarka chciala mi dać już zwolnienie, ale narazie nie brałam , bo czuje się dobrze- nie mam na szczęści mdłości.
Zaglądajcie tu częściej :) i piszcie jak rozwijają się wasze maleństwa..
cmooooooooooook :D
 
KOchane KObietki
czy macie tez takie okropne napady zlosci :oops: martwi mnie to bo za nic w swiecie nie chcialabym by moj 10 miesieczny synus poczul sie odsuniety i tak bardzo przezywam kiedy zdarzy mi sie podniesc glos :( przeciez on niczemu nie jest winien, a ja mam wrazenie ze jestem okropna mama, a co bedzie jak w lipcu urodzi sie jego braciszek lub siostrzyczka? mam nadzieje ze to tylko paskudy-hormony tak daja sie we znaki. No i ta okropna sennosc padam po prostu padam i wstac nie moge :roll: hmm...moze mam dzis taki jakis nijaki dzien...juz nie marudze :!: :idea: pobawie sie z MAlym pilka :wink: trzymajcie sie cieplo i dobrego samopoczucia Wam zycze
 
Witajcie dziewczyny !
Pozdrawiam Was bardzo gorąco. Pragnę dołączyć do Was jako spodziewająca się dziecka w lipcu przyszłego roku.
Jestem w 7 tygodniu ciąży, w czwartek idę na usg, które dokładnie określi wiek mojego dzidziusia.

Jem teraz zdecydowanie mniej niż przed ciąża, nie moge patrzeć na słodycze, które do tej pory bardzo lubiłam. Jest mi też ciągle zimno. Wszystkim ciepło a mi zimno. W domku od razu idę pod kocyk. Też Wam tak zimno?
Powiedzcie mi czy perwsze usg zawsze jest dopochwowe?
 
Witaj Asiaczek :)
ja też jestem w 7 tygodniu :)
idę dziś na USG - i mam nadzieje dowiem się już czegoś więcej...
usg musi być "dowcipne" ;) bo lepiej wszystko widać- ale przecież to nic nie boli...
mi też jest bardzo zimno i cały czas siedze pod kocykiem- ale spać mi się wogóle nie chce, no i apetyt wcale nie zmalał :)
trzymaj się cieplutko!!
 
reklama
Blondi mówisz nie boli?Widzisz, a ja mam takie niezbyt miłe wspomnienia, jeszcze z czasów jak robiłam to kontrolnie czy wszystko jest okey.
Ale mniejsza o to. Wytrzymam :)

Jutro idziesz na usg, więc koniecznie napisz jak było, czego się dowiedziałaś, a przede wszystkim jak wyglada Twoja Fasolka. Powodzenia !!!

Ja idę w czwartek. :)
 
Do góry