reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

A co do tych sutek popekanych to zauwazylam, ze moje sutki wlasnie cos jakby pekaly, ale nie wiem bo nic mnie nie bola tylko tak sie jakos pootwieraly. ::)
 
reklama
Uff wreszcie przebrnęłam przez to co napisałyście
strasznie tego dużo dzisiaj
Ja nigdy nie używałam pudrów bo też słyszałam o tych "kluskach"
Natomiast na zaczerwienienia i odparzenia sudocrem jest przejedyny jak dla mnie sama go używam na różne wypryski
Niania podsunęłaś mi super pomysł z tym oilatum naprawdę jest super bo teraz kąpię w nim córcię bo ma suchą skórę ale jakoś nie pomyślałam o małym
 
Dziewczyny czy dzidziusiowi to na pampersa tego jednorazowego trzeba nakladac jeszcze tetrowa pieluche? Tak mi powiedziala kolezanka, ze to chroni bioderka, czy stawy czy cos tam, juz nie pamietam.
 
Tusia slyszałam i zreszta oglądałam ostatnio program o pielęgnacji maluszków i mówili żeby właśnie nie zapominać o tzw.podwójnym pieluszkowaniu bardzo ważne to jest niby dla bioderek takiego noworodka
 
Tusiu pierwsze slysze o takim czyms  :o ??? nie mialamm pojecia ze takie cos mozna robic, ale moze jesli lekarz zaleci?? wiesz jak sie Tym urodzil moja mama tez sie mnie pytala czy mu nozki rozstawiam ...a ja zapytalam pediatre i powiedziano mi ze nie ma takiej potrzeby
aaaa...pamietam tez ze swojego czasu w Polsce byly z maluszkiem wizyty u ortopedy (nie wiem czy sa nadal zalecane) a tu  lekarka ze zdziwieniem na mnie patrzyla i sie dziwila ze zadaje takie pytania
hmm...  
 
j też słyszałam o szerokim pieluchowaniu maluszków... ale nie wiem czy wszystkich czy tylko jk widac że zaczyna sie coś dziac z bioderkami..
 
reklama
Do góry