reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
oh po tylu latach zaglądam tu znowu................
pozdrawiam wszystkie lipcowe mamusie 2005

Justyna

mama Jasia (14.07.2005) i Adasia (15.06.2007)
 
Witam i pozdrawiam wszystkie lipcówki.Coraz mniej mam tu pisze.U nas wszystko ok.Jula idzie od września do przedszkola do grupy zerówkowiczów.Czy któraś z was daje dzieciątko szybciej do szkoły?
 
Witaj. rzeczywiście coraz rzadziej tu ktokolwiek pisze...... wręcz wątek umarł......... My nie puszczamy gabi wcześniej do szkoły.... teraz będzie chodziła trzeci rok do przedszkola a za rok idzie do szkoły do zerówki..... Pozdrawiam...
 
Czy któraś z was daje dzieciątko szybciej do szkoły?

jeszcze jakis czas temu odpowiedzialabm, ze nie....................

ale zmienilam zdanie jak zobaczylam program dla zerowkowiczow............
uwazam, ze moj Jas by sie tam nudzil......... a moze nawet zapomnial czesc rzeczy ktorych sie do tej pory nauczyl.............

mialam Jasia poslac za rok do szkoly do zerowki.....

ale bardzo powaznie mysle o poslaniu go za rok (kiedy skonczy w lipcu 6 latek) od razu do 1 klasy
i znam wiele osob ktore tak wlasnie planuja zrobic, wlasnie ze wzgledu na program dla zerowkowiczow...........

moje dzieci chodza prawie od urodzenia do zlobka, potem do przedszkola.........
i tak sbie mysle, ze jesli ta zerowka w szkole, gdzie dzieci nie ucza sie wlasciwie nawet pisania i czytania literek.. to takie przedluzone przedszkole...........

jeszcze sie doinformuje ale przychylam sie ku opcji poslania Jaska jednak od razu do 1 klasy..........
 
A ja się dowiedziałam, że Daria w tym roku w przedszkolu będzie realizowała dokładnie ten sam program co dzieciaki w tutejszej zerówce szkolnej i hmm...jeśli puszczę ją do zerówki za rok to będzie tak jakby powtarzała rok, nie? Zgłupiałam ;)
 
reklama
No wlasnie mam takie same informacje i to z kilku zrodel, m.in. od kuzynki ktora pracuje w przedszkolu i swoja 6-letnia coreczke poslala do 1 klasy bo w zerowce powtarzalaby drugi raz to samo, co miala w grupie 5-latkow...........

Jeszcze sie upewnie ale jesli tak to wszystko wyglada, to ja jednak sie pisze na ta 1 klase........

Chociaz jak pomysle........... ze moje dziecko ktore dopiero co sie urodzilo jzu do szkoly idzie :szok:

jak ten czas leci.................:no:
 
Do góry