reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

no wlasnie - wieczorem padam ze zmeczenia, a w nocy nie moge spac hi hi. Może to jest TEN czas? :lol: :lol: :lol:

ale naprawde - od trzeiej w nocy mam przechlapane...
 
reklama
Gazelaczku ja przez ostatnie dwa tygodnie tez sie ciagle macam po brzuchu :) Dwa tygodnie temu poczułam delikatne pukanie, jak przylozylam reke do brzucha, wiec wieczorem i rano moglam tak leżeć przez godzinę i się dotykac. Teraz juz Maluch kopie tak, ze czuje od środka, ale dalej się macam i co chwilę każę Łukaszowi też macać, żeby coś poczuł. Ale jak na złość, jak on przyłoży ręke, to cisza. Dopiero przedwczoraj udało mu się też poczuć Maluszka :)
Ale to jest super uczucie!!! Życzę szybkich kopniaczków :)
 
Tak tez myslalam z tym terminem , bo we francji doliczaja 41 tygodni a nie 40 ! Oni wszystko musza zrobic inaczej niz inni !!!
MANIU szczawiku moj to zeczywiscie moze urodzimy razem. :D
KLAUDIUS ja skoncze 30 w tym roku ! To znaczy cze jestesmy tu najbardziej doswiadczone. :wink: Widze ze meza masz swiezynke !
EWUNIU ja tez jestem z grudnia ! Czy tez jestes strzelcem?
ELUNIU TO JESTESMY OBYDWIE 75 ROCZNIK !!! Z tego systemu obliczania terminu ktory mi podalas wychodz 1 lipca a chyba nawet 30 czerwiec.
 
Nianiu nie odpisalam, bo mnie juz nie bylo. Ta gazeta nazywa sie "shape mama" tak jak napisala Klaudia. Mi kupila ja tesciowa i ma ona dodatkowo ten film.
Kochany Asiolku nie wiem co ci tu poradzic, bo kazdy facet jest inny i w innych rzeczach sie lubuje. Ja na mojego mam zawsze sposob - poprostu rzucam sie na niego, albo mrucze w lozku i sie wypinam :lol: i to zawsze dziala, ze zaraz go ochota nachodzi. Do tego nic innego jak o seksie nie mowie i to chyba najbardziej go nakreca. Mowie co chce by mi zrobil i co mu zaraz zrobie. Moze wes go na taki sposob. :D
 
nieźle tusiu, nieźle :lol: :lol: :lol:

w razie jakiś problemów uderzam do Ciebie po rady :wink:

je tez jestem strzelec - i tu przy okazji odpowiadam mani, która sie kiedys pytala o moje urodziny - ja kończe 27 lat w grudniu :D
 
Asiołku
Nie przejmuje sie - nam na początku ciazy lekarka zakazała - ale niestety nie potrafiła powiedziec dlaczego - wszystko jest ok a według niej nie mozna i tyle >No i niestety usłyszał to mój mąż :( Ja sie przejmowąłam tym jej zakazem ale przez pare dni poczytałam popytałam i skoro wszystko jest ok to czemu nie - tym bardziej przecież że to taaaakie przyjemne:)) A ten sie zaciął - i narazie tylko kilka razy udało mi sie zwyciężyc ten męski upór. Normalnie pójde chyba do jakiegoś normalnego lekarza iprzyniosę mu zaświadczenie - powiesze nad łózkiem hih ih i. Ale swoja drogą to ja sie taki spioch zrobiłam że czasami nie chce mi sie walczyć.
Jestem z Tobą - i Tusi sposobami wydaje mi sie że go zlamiesz:))
 
strzelec to moj ulubiony znak zodiaku :lol: Moj maz jest spod tego znaku i moja najlepsza przyjaciolka :D A ja jestem z maja i spod znaku byka.
 
reklama
dzieki dziewczyny :-) naprawde da się z Wami pogadać o wszystkim Kochane jesteście i ludzkie :-) :D :D :D :D :D :D i Dziarskie Babule :-)
 
Do góry