reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Bardzo się cieszę, że przypadkiem znalazłam tą cudną stronę!
Jeśli wszystko pódzie wg planu 1 lipca będę mamą.
Strasznie się boję - bo to pierwszy raz, ale już czuję, że znajdę wśród Was zrozumienie i pocieszenie!
Pozdrawiam wszystkie lipcowe mamuśki!!! :lol:
 
Cześć Mamuśki! Strasznie się cieszę, że nas już tak dużo tutaj, jeszcze parę dni temu prawie nikogo nie było. Ja na jutro jestem umówiona z lekarzem (prywatnie) i zobaczymy, co on mi mądrego powie. Mam nadzieję, że potwierdzi, że wkrótce będę mieć swoją dzidzię. Test wyszedł "dwukreskowy" już w ubiegfły poniedziałek, ale ten długi weekend nie pozwolił mi iść wczśniej. Zresztą, może to dobrze, o teraz już chyba badanie usg da pewność? A jeszcze najlepiej, gdybi mi doktorek dał na piśmie zaświadczenie, bo ja sama nie bardzo mogę uwierzyć. Z moich wyliczeń wynika, że termin będzie koło 15 lipca. A co do objawów? Wczoraj w sklepie mało się nie rzuciłam na kiszoną kapustę. Nie chce mi się słodyczy, a zawsze uwielbiałam. Czasem mnie mdli. I boli mnie brzuch, jak przy okresie. Co ciekawe, nie tylko nie przytyłam, ale nawet ze dwa kg zrzuciłam! Ale do najszczuplejszych nie należę, więc wyjdzie mi to na zdrowie. Pozdrawiam!!!
 
hej
super ze piszecie i dolaczacie do nas
jutro ide zaniesc zaswiadczenie o ciazy do pracy
przenosza mnie na lzejsze stanowisko
niestety na inny wydzial i bede musiala pozegnac sie z moimi fajnymi ludzmi
z ktorymi teraz pracuje:(

Wkurzyalm sie dzisiaj
bylam u gina pozaswiadczenie
i przy okazji zapytalam o to co mam zrobic z opuchnietymi i bolacymi nogami a on na to:
ze ciaza to nie choroba a nogi bola mnie od pracy!!!OSIOL!!!
chyba musze zmienic gina
traktuje mnie jak jakies towar na polce czubek jeden

I jak tu sie nie denerwowac w ciazy jak nawet gin cie wku...rza :twisted:

pozdrawiam gosia22 i kropeczka
 
Hej dziewczyny!!!
I ja chcę dołączyć. Z moich obliczeń termin wychodzi na 26 lipca. Zrobiłam już jeden teścik, ale jutro chcę powtórzyć, żeby się utwierdzić :) . Moje objawy to bardzo częste siusianie, bóle brzucha jak na @, wczoraj mnie głowa bolała, piersi mnie też bolą, czasami popołudniami troszkę mnie mdli. Jak narazie to mogę jeść wszystko, apetyt mam duży (chociaż boję się, że niedługo się zacznie :p ). A poza tym mam powiększony brzuszek i to chyba na tyle.
Gratulacje dla wszystkich mamusiek. Ja do lekarza pójdę za ok. 3 tygodnie :( bo wtedy dopiero podobno coś można stwierdzić. Już nie mogę się doczekać!!!
 
witam Agnieszko!!!
mi czas sie strasznie dluzy,bo chciala bym juz zobaczyc brzuszek :)
Pozdrawiam i caluje wasze brzuszki z fasolkami
 
Witajcie !!! :p
fajnie, że ciągla Was tu przybywa...
ja do wtorku siedze jak na szpilkach :( bo byłam u gina i coś jej nie pasuje..niby ladnie wszystko się rozwija, ale w 6 tygodniu powinno być widać już serduszko - a u mnie wygląda to na usg, jak na piaty tydzień i serduszka nie widać tylko"fasolkę" :) i blonke na około...
boję sie jak będzie wyglądało następne usg- czy dzidziuś się rozwija..i czy to jest normalne? czy wyliczenia lekarza mogą być inne, a ciąża moze być nie tak jak on twierdzi 6-cio, lecz 5-cio tygodniowa...piszcie kobietki jak to u Was wygląda, bo mnie nerwy zjadają...
pozdrawiam wszystki bardzo cieplusio i całuje
 
Byłam wczoraj u pana doktora. Powiedział, że to "niecały szósty tydzień" i stawia na to, że jest to "ciąża żywa". Ja też widziałam tylko fasolkę. Mam zrobić wyniki i przyjść za 3 tyg., to jeszcze raz zrobi usg. I powiedział, że mam się niczym nie martwić.
 
reklama
Hej Blondi! Nic się nie martw bo u niektórych dziewczyn serduszko na USG widać dopiero w 7-8 tygodniu. Ja zamierzam iść do gina właśnie w tych okolicach (jak na razie zaczął się 5 tydzień). Dziś zrobiłam 2 test i też pozytywny. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :wink:
 
Do góry