reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Helo :happy2:

Ostatnio coś kochane opuścilyscie się - nawet nie ma co nadrabiać...

Nianiu - ale teraz masz fajny etap, taka wykonczeniowka i kupowanie duperelkow do domku to sama przyjemność. A niech zostawic takich zakupow na pozniej? Tak żeby miec czas na wybieranie i kupienie "tego o co Ci chodzi"? Ja w domu urządziloam to co najpotrzebniejsze, a reszte zostawilam na pozniej, zeby poczuć klimat i urządzić się z glową. Aczkolwiek z rugiej strony teraz przy dwojce dzieci nie mam czasu na urządzenie domku do konca hihih

Kupuje na zywca Gazelku, ale najpierw robię research w internecie a potem działam :tak: Muszę tak robić bo czasu mało, teraz bywam w Warszawie sporadycznie i juz siły nie te :-p

Zostały mi do kupienia:
- serwis talerzowy
- szklanki do drinków
- kubki
- serwis do kawy
- kieliszki

- tarka, cukierniczka, cos na przyprawy
- szczotka do kibla, mydelniczka i takie "cuś" na papier

- wieszaki :-p

(przy okazji sama sobie podsumowałam ;-))

U nas własciwie to wszytsko wybierał Piotr(architekt) a poniewaz przysiegałam na wszytsko, ze nie zagracę tego wnętrza nic wiecej nie kupuję :tak::tak::tak:

Dlatego chce wszytsko załatwić teraz zeby móc osiąść i zrobić przyspieszone zadomowienie się:-)
Juz nawet formy do ciasta kupiłam, na mufinki tez:cool2:(choc sama w to nie wierzę:-D)
 
reklama
Zobaczcie np jaki to fajny gadzet na ziemniaki do spiżarni:

DUŻA TORBA NA ZIEMNIAKI 10 kg BETTERWARE TANIO (313338754) - Aukcje internetowe Allegro

313338754
 
Teraz szukam ładnych wieszaków do szafy:tak: ale lipa bo wymysliłam sobie jakie bym chciała a takich chyba nie ma :blink:

Laski a teraz temat talerzy ? Co mata w domu ?:cool2:
 
Nie chciałam wam pisac bo byście zaraz snuły wnioski, ale dobra, dobra, dzis moge to napisac :p
Okres mi sie spóźniał az 3,5 tygodnia i dzis w końcu dostałam, ten poprzedni tez mi sie spóźniał dwa tygodnie, nie wiem o co kaman w ciązy nie jestem bo tegys, tegys robione w bezpiecznej formie i testy jedna kreska, a organizm szaleje. Menopauza? chyba jeszce nie :p właśnie jutro miałam iśc do lekarza zarejestrowana tydzien temu i lipa bo nie można teraz. Coś mi sie pokreciło w organiżmie, a był taki ład, a teraz czuję się taka zagubina w temacie. Powiem wam, że miałam co do dnia tak regularne i dni płodne rozpoznawałam, bo mnie podbolewało podbrzusze i takie tam.......:baffled:
 
reklama
a tak poważnie Hanti to ja takie migreny miałam jak paliłam fajki, przestałam jak reką odjął (nie wiem czy ty palisz). a jak ani od jednego i drugiego to idz do lekarza powiedz co jest grane, jakies badanka, bo z głowa to nie zarty, posłuchaj sie Marty :-).
 
Do góry