reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
a tak poważnie Hanti to ja takie migreny miałam jak paliłam fajki, przestałam jak reką odjął (nie wiem czy ty palisz). a jak ani od jednego i drugiego to idz do lekarza powiedz co jest grane, jakies badanka, bo z głowa to nie zarty, posłuchaj sie Marty :-).

Kochana jaki humorek :cool2::-) I jakie rymy joł joł:-p
 
Ocho! BB umiera :baffled: Ja pierwsza i ja ostatnia - tak źle chyba jezscze nie było:blink:
Ładnie ja zaraz rodzę i zostanę sama z tym wszytskim bo ksieżniki nie zagladają :cool2:
Trzeba było się zapisać na kwietniówki i tam urzedować :dry:

Dobra wiec rzucam pytanie ostatniej szansy:-p
Kto ma koszyczek do prania biustonoszy? Jak to się sprawdza? Czy warto?
 
hej lasie :-):-)

ale pogoda, fujj :baffled::baffled:
wczoraj było pieknie a dzis bleeee, słonca ni ma, zimno , ratuje sie kawa!!

na poczatek akcesoria kuchenne :cool2::cool2::cool2:
przyprawy trzymam w pojemnikach z ikeii
tych: ( jedne widza na lodówce a kolejne czekaja na zakup szyny)
57356_PE162920_S4.jpg


i tych
317902543


a co do zastawy, tem mamy z Ikeii serie biało-czarna :cool2:

65909_PE177690_S3.jpg
65906_PE177687_S3.jpg
65910_PE177691_S3.jpg

65903_PE177684_S3.jpg
65905_PE177686_S3.jpg
 
Ocho! BB umiera :baffled: Ja pierwsza i ja ostatnia - tak źle chyba jezscze nie było:blink:
Ładnie ja zaraz rodzę i zostanę sama z tym wszytskim bo ksieżniki nie zagladają :cool2:
Trzeba było się zapisać na kwietniówki i tam urzedować :dry:

Dobra wiec rzucam pytanie ostatniej szansy:-p
Kto ma koszyczek do prania biustonoszy? Jak to się sprawdza? Czy warto?

eeee chyba nie jest tak zle!!!

aniu ja nie mam takiego koszyczka, ale to napewno praktyczna rzecz, biustonosze sie nie mna, nie traca kształtu, jesli sa puszapami, mniejsze szanse zeby fiszbiny wyszły z niego....ja miałam tylko woreczki, przynajmniej biustonisz nie platał sie w inne rzeczy w pralce. Ja nie uzywałam zbyt czesto bo staram sie bielizne prac recznie.
 
Hej!

Zdróweczka dla Gazelkowej rodzinki!!!

Laski a teraz temat talerzy ? Co mata w domu ?:cool2:

no właśnie, to temat i dla mnie. Na codzień mam, nawet fajne, kolorowe z Luminarcu, o coś takiego (w realu ładniejsze :-p)


ale brakuje mi czegoś fajnego dla gości...bo jak przychodzi więcej osób to jest składanka - trochę takich, trochę innych :baffled: - nie lubie tak :no:

Nie chciałam wam pisac bo byście zaraz snuły wnioski, ale dobra, dobra, dzis moge to napisac :p
Okres mi sie spóźniał az 3,5 tygodnia i dzis w końcu dostałam, ten poprzedni tez mi sie spóźniał dwa tygodnie, nie wiem o co kaman w ciązy nie jestem bo tegys, tegys robione w bezpiecznej formie i testy jedna kreska, a organizm szaleje. Menopauza? chyba jeszce nie :p właśnie jutro miałam iśc do lekarza zarejestrowana tydzien temu i lipa bo nie można teraz. Coś mi sie pokreciło w organiżmie, a był taki ład, a teraz czuję się taka zagubina w temacie. Powiem wam, że miałam co do dnia tak regularne i dni płodne rozpoznawałam, bo mnie podbolewało podbrzusze i takie tam.......:baffled:

hmm, rzeczywiście dziwne :baffled:, idź lepiej do lekarza jak juz będzie po @

Kto ma koszyczek do prania biustonoszy? Jak to się sprawdza? Czy warto?

ja nie mam :no:, tylko woreczek

przyprawy trzymam w pojemnikach z ikeii
tych: ( jedne widza na lodówce a kolejne czekaja na zakup szyny)
57356_PE162920_S4.jpg

też mam takie :tak: (wiszą na okapie), ale jak na razie puste :-p
 
dziewczynki dzięki za odpowiedzi:-)
te słoiczki na przyprawy chyba sobie kupie
w sumie chyba sporo w taki słoiczek wejdzie(chyba jedno opakowanie przyprawy) i nie bede musiała trzymac tego w papierowych opakowaniach. Poza tym słoiczek jest przezroczysty i widac co jest w srodku.

Tylko ile ich kupić?
Z 10 to na bank nie?


a ja przy okazji róznych poszukiwań znalazłam coś dla Gazelki
msde10029522bd1.jpg



msde10050883bd1.jpg
 
Hej lasie

Niania bez paniki- w takiej formie juz dawno jest nasze BB i jakoś ciągniemy :tak:
Fajne rzeczy kupujesz :tak: podobaja mi sie szczególnie te worki na pieczywo i warzywa :tak:

Dzieki za odpowiedzi w sprawie tych plasterków- mam zacząc od poczatku nowego cyklu wiec narazie zbieram info a potem sie bede dzielic wrazeniami :tak:
Tusia idz do gina koniecznie- u mnie od takich rzeczys ie zaczęło a teraz mój istny młyn z tymi sprawami i ciagle sie lecze :-(
 
reklama
Jeśli chodzi o pojemniczki na przyprawy to ja mam swoje zdanie- niezależnie ile sie tego kupi potem i tak sie trzyma przyprawy w papierowych torebkach bo gotując codziennie używa sie dosyc duzo roznych przypraw i nie ma szans ich wszystkich do sloikow spakowac. Ja mam te z ikei ktore wklejacie na sol pieprz i obydwie papryki oraz na vegete czy jak jej tam a reszte trzymam w koszyczku wlasnie w papierkach :tak:
 
Do góry