reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ide dzisiaj do fryzjera i jak zwykle nie mam pojęcia jak chciałabym sie obciąc :no: tzn ja cos tam w głowie mam juz od dłuższego czasu ale jak to wytłumaczyc fryzjerce?? :baffled:
aaaaaa i z lekka odchodze od tradycyjnego brąziku na rzecz koloru " głeboki szatyn" :-p
3600540506863_pack.jpg

ja już po fryzjerze :)

położyłam towarzystwo spac i wyskoczyłam na szybkie ciach ciach i ... mam jeszcze krotsze włosy hehe
to juz po raz ostatni - od teraz zapuszczam ;-)

Elfiku - Nisia wygląda ślicznie! A jaka szczęśliwa w przebraniu :-D Maciejas uwielbia się teraz przebierać i nieraz robimy jakieś glupotki na głowę
 
reklama
hej hej :-):-)


my dzisiaj sami z Kubulem cały dzien.
wylegiwalismy sie cały dzien, na obiedzie bylismy w Barze Mlecznym :cool2::cool2::cool2:



widze ze na tapecie jest fryzjer, ja tez planuje w tym tygodniu sie do Niego udac, pofarbowałam włosy i myslałam, ze bedzie to jakos wygladac, ale juz mi tak włosy urosły, ze moja fryzura niestety juz nie jest taka jak chciałam, znalazłam taka.......
jak sadzicie, bedzie dobrze :confused::confused:
 

Załączniki

  • Keisha Buchanan-LMK-002031.jpg
    Keisha Buchanan-LMK-002031.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 27
  • Keisha Buchanan-LMK-002030.jpg
    Keisha Buchanan-LMK-002030.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 31
z Nisi sliczny kapelusznik :cool2::cool2::cool2:
elfiku a jak tam po przyjezdzie G, Nisia pewnie uradowana strasznie, co???



daska!!!!!!!!! sniłas mi sie dzisiaj, odezwij sie i pisz jak tam nowy domek!:dry::cool2::cool2:
 
cześć:)

fantastyczna seniorita :-p:tak::tak::tak:

Gazelka, choroby kysz kysz ( łoś to łoś ;-) nic dodać nic ująć:sorry2:)

Klaudia z literkami to są jaja, Michał dalej mało mówi, ale literki (wszystkie :szok: ) znał już z dobre pół roku temu:-D:-D:-D ból z wymówieniem igrek i jot ale nie będę się czepiać;-) No i wielka boleść w windzie :-D:-D:-D "mamo - o" "synku to nie o tylko zero" "o?" " nie synku parter ":sorry2:
 
No to jak już jezdem, to się pochwalę :-)
Moje dziecko rozpoznaje już prawie wszystkie literki, hihi.
Jego ulubione zajęcie: siedzenie na kibelku i "czytanie" gazety. Czytanie polega na tym, że szuka literek, potem mówi jakie wyrazy się zaczynają na tę literkę. Ostatnio mi sie pyta jakie zwierzątko zaczyna się na literkę "ą":-D
A dzisiaj zagiął babcię, bo jej pokazuje literkę "E" i mówi "E jak euglena". Babcia zrobiła tak :szok: i pyta mnie, co to jest euglena :-D
nie wiedziała co to euglena ?? :szok::szok::szok::szok: hi hi ;-)
brawo dla Maciusia i jego mamy za takie osiągnięcia. Kubus zna tylko niektóre literki..i na stówkę do poziomu Maciusia mu daleko:tak:
z Nisi sliczny kapelusznik :cool2::cool2::cool2:
elfiku a jak tam po przyjezdzie G, Nisia pewnie uradowana strasznie, co???
napisz Elfie o reakcji..ostatnim razem była powalająca :tak::tak:
 
Cześc dziewuchy
Widze ze na topie szał fryzur, za mną tez chodzi tylko nie wiem co zrobic, myśłałam o zmianie kolorku na jasniejszy, ale nie wiem czy będzie dla mnie to bardziej korzystne, rihanna ma zajebista ta fryzurkę i też bym chciała taką tylko boję się ze będę załowac, włosy mam juz do pasa i szkoda mi ich ścinac, ale z drugiej strony troche mnie wkurzają.
 
Mój Maciek też myli O i 0 :tak: Ale generalnie kojarzy wszystkie literki i cyferki. Tylko wynikają rozne śmieszne sytuacje - np. na literkę 'T' od razu mowi tata, a na literkę "M" mama. I dzis opiekunka z nim czytała 'K O T'. Maciek przeczytal "K O Tata".
Albo literuje sobie A jak audi, F jak fiat, a J jak... toyota :-p

qrcze, wszyscy dalej chorzy... napiszcie coś wesolego, plissss...

znalazlam fajną stronkę dla dzieciarni do rysowania:

rysunki

przydaloby Mu sie też tro, może rozladowałby swoją energię...

skakanie
Ale za malo miejsca mamy w domu hihih
 
A wlasnie Joasiu, wracając do fryzurek - ta ktora pokazałaś chyba za bardzo nie różni się od tej którą ostatnio sobie robilas? Oświeć mnie jesli jestem na złym tropie ;-) W każdym razie Tobie jest dobrze w tym typie :happy2:
 
Widzę dziś na BB plebiscyt:-p:-p:-p

Moja nie zna ani literek ani cyferek, ruchowo tez jest daleko za rówieśnikami, do tego dziś był pierwszy dzień z wpadką z siku w majty i zmoczeniem łóżka podczas drzemki dziennej.

Acha- puzzli tez nie układa :szok:
Chyba jestem wyrodną matką:shocked2::shocked2::szok:
 
reklama
A wlasnie Joasiu, wracając do fryzurek - ta ktora pokazałaś chyba za bardzo nie różni się od tej którą ostatnio sobie robilas? Oświeć mnie jesli jestem na złym tropie ;-) W każdym razie Tobie jest dobrze w tym typie :happy2:

ta moja ostatnio ledwo sięgała ramion, a ta jest do uszu, wiec trochę krótsza, z tyłu włosy są lekko krócej ścięte niż przód.

takze z podobnego źródła ale nie taka sama......
zdecydowanie krótsza
 
Do góry